• 12.07.2012 15:02

Волинські архівісти стежитимуть за документами під час виборів

Сьогодні, 12 липня, у Держархіві Волинської області відбулося розширене засідання колегії. У ньому взяли участь начальники архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад, очільники відділів Державного архіву області.

Заступник директора Державного архіву Волинської області Марія Багнюк підвела підсумки роботи архівної служби за перше півріччя 2012 року. Архівісти Волині здійснювали контроль за станом діловодства, проводили експертизу цінності документів та забезпечували їх збереженість, намагалися розширити доступ до архівної інформації.

Протягом шести місяців трудові архіви кількох районів, зокрема Горохівського, Маневицького та Любешівського, отримали  нові приміщення. До слова трудові архіви регіону прийняли понад вісім тисяч справ з особового складу.

Загалом варто зауважити, що в архівах велася і робота з організації виставок. В області протягом першого півріччя 2012 року архівісти представили 33 експозиції різної тематики.

Однак, за словами Марії Багнюк, у архівних установах Волині не все гладко. Приміром, деякі приміщення потребують ремонтів. Це стосується, зокрема, архівних відділів Володимир-Волинської та Локачинської райдержадміністрацій. А в архівосховищах Ковельської РДА та Ковельської міськради влітку не забезпечуються належні умови зберігання документів.

Важливою проблемою для архівістів є й протипожежна безпека. Скажімо, у Шацькому та Нововолинському районах сховища не забезпечені пожежно-охоронною сигналізацією.

В області існує також заборгованість з упорядкування документів. Марія Багнюк з цього приводу дорікнула керівництву Ковельського, Локачинського та Луцького районних архівосховищ.

Розповіла заступник директора обласного Держархіву і про плани подальшої діяльності установи. Одним з основних векторів роботи вона назвала збереження усієї документації під час парламентських виборів, що пройдуть в жовтні поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.