Підрив польського Консульства - передсмертна агонія Кремля

За словами керівника громадського руху "Мистецький Форпост" Віталія Шевченко, 29 березня російський ведмідь завдав чергового удару по Україні та її союзниках у боротьбі за демократію та європейські цінності. Осягнувши своє безсилля в руйнуванні братських польсько-українських уз, Росія в черговий раз вдалась до вже неодноразово апробованих її спецслужбами терористичних методів формування порядку денного, тим самим засвідчила своє незмінне імперіалістичне прагнення у будь-який спосіб нав’язати західній цивілізації російський шовіністичний світогляд щодо перекроювання геополітичних кордонів. Українсько-польські сторінки історії сповна переплетені трагічним відлунням нашого непростого державотворення і становлення: як друзів, так і стратегічних партнерів на Балтійсько-Чорноморській вісі. Втім виклики, з якими сьогодні зіштовхнулися наші колеги у зв’язку зі своєю підтримкою України на полі захисту її національної честі від збочених нападів п’яного сусіда, свідчать про необхідність подальшого гуртування наших народів у боротьбі з російським експансіонізмом та вироблення більш ефективних механізмів з унеможливлення подібних атак у майбутньому. Прикро свідчити, водночас вказаний теракт став можливим лише через те, що польський народ не піддався на агресивні і широкомасштабні пропагандистські виверти Москви та її добре підгодованих посіпак. Він залишився сильним і виваженим, послідовним та холоднокровним, стійким і рішучим, як тому личить бути європейській спільноті. Ці нікчемні спроби Росії привнести сум’яття у фундамент нашого партнерства наочно демонструють передсмертну агонію чекістського режиму напередодні її остаточної міжнародної ізоляції та розквіту на її мапі всеосяжного народного бунту.

Коментарі 1

Панас, 25 Серпень, 17:22
Політики мають наміри першого до тринадцятого рівня. Польща тримається європейського Союза та НАТО, однак і задумує Бальтійсько-Чороморську Вісь, не включаючи Україну. Макрон наміряє посилити вплив Франції, з приходом на сцену Трампа, на економію та безпеку Європи, не відстаючи від Америки, як це ставиться Меркель. України шлях до європейського Союза та НАТО дуже важне, однак було'б і коресно зацікавиться в намірах та подіях що розвиває Макрон.
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.