| Реєстрація
       

Волинський онкодиспансер потребує медичного обладнання

30.08.2010 17:30 → Волинський онкодиспансер потребує медичного обладнання

Волинський обласний онкодиспансер вкрай потребує операційних столів та дихальної апаратури. Про це під час візиту керманича облради розповів головний лікар медустанови Орест Андрусенко, - повідомили у прес-службі облради.

За його словами, основна  частина медичного обладнання відповідає сучасним вимогам і дозволяє виявляти важку хворобу на початкових стадіях. До речі, за кошти, передбачені обласною програмою «Онкологія», нещодавно придбано мамограф.

«Рак за останні роки значно помолодшав. Складових тут декілька: і забруднене навколишнє середовище, і неякісні продукти харчування, і згубні звички. Але крім цього – низька обізнаність населення і запізніле звернення до лікаря. Вчасне виявлення хвороби запорука позитивного лікування», - зазначив Орест Андрусенко.

Натомість в обласній  психлікарні № 1 необхідно капітально відремонтувати дахи на кількох корпусах і замінити пральні машини. За кошти обласного бюджету вже перекрито 400 квадратних метрів даху, але ще в аварійному стані щонайменше 500 квадратних метрів покрівлі.

Версія для друкуВерсія для друку

Залишити новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

CAPTCHA

Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.

Розробка сайту Internetdevels, Луцьк

© 2009 “Волинський Iнформацiйний Портал OnLine”.