З мого «любімого» – про вічних революціонерів

Отож, по порядку. 20 лютого вшановуватимуть Героїв Небесної сотні. До таких заходів влада готується зазделегідь. Тож, як ви розумієте, робочі наради стосовно урочистостей проводилися. І власне на них керівники області й міста вирішили, що не будуть робити публічних виступів. При цих обговореннях знаний луцький революціонер Павло Данильчук був присутнім – і, відповідно, знав про таку позицію.

Однак… це не завадило йому сьогодні, 17 лютого, зробити шоу-програму з серії «Всеперемагаюча сила піару».

«Громадські активісти звернулися до голови Волинської обласної держадміністрації Володимира Гунчика та Луцького міського голови Миколи Романюка з проханням щодо заходів вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. Відповідне звернення зареєстрували 17 лютого у Волинській ОДА. Павло Данильчук розповів, що звернення вирішили підготувати вчора», – пишуть мої колеги. І все ніби правильно – інформація з події.

«Підписали звернення про те, що не може бути такого, щоб на заходах, які будуть організовуватись біля могили Мойсея, виступали керівники нашої виконавчої та законодавчої влади. Це і Палиця, Гунчик і Романюк, які під час революції боялися сили Майдану», – зазначив керівник «Громадського руху «Народний контроль» на Волині Павло Данильчук. Ай молодець! Прям шах і мат!!! А далі – оплески, завіса. Мавр свою справу зробив…

І найсумніше – що так і живемо. Бо піпл хаває (вибачайте за сленг). І в час, коли реальні герої не під прицілами камер і не на диктофони роблять великі справи, нерідко розплачуючись за це власними життями, тут, у далекому від передової Луцьку, електорат з впертістю баранів аплодує блазням.

П.С. Розумію, що мій «твір на вільну тему» сподобається далеко не всім Але – вибачайте – я ТАК думаю!

Коментарі 7

3 + 8 =
щира правда, 17 Лютий, 18:30
Підтримую кожне слово!
Серж, 17 Лютий, 18:46
Лайк
Олександр , 17 Лютий, 20:25
Він не сподівався що хтось про це може (посміє!!! ) розказати! Ну а Оля - молодець! ))
Лучанин, 17 Лютий, 21:23
Браво. Чиста правда. Від тих брєдових ідей Дан ильчук пухне не по днях а по часах.
Павло, 18 Лютий, 13:05
Майбутнє ще покаже, кому служить Паша Данильчук з компанією, прикриваючись національною ідеєю. Якщо маєте доступ до його справжньої біографії, то вже нині можете зробити висновок щодо цього перебіжчика...
Влад, 18 Лютий, 13:07
Ось так і виростили луцького наполеончика, що на революційній темі вривається на політичний простір
Надія, 18 Лютий, 13:10
Молодець, що наважилися сказати правду про доморощеного "наполеона" Пашу...
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.