Шукають охочих друкувати для Субпроекту СБ і МОЗ

Запрошення організацій, які надають послуги поліграфічного характеру, до участі в тендерах у Волинській області

Проект: «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Субпроект «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для виготовлення інформаційних матеріалів, які є складовою частиною загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для виготовлення друкованої продукції. Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме: досвід діяльності у сфері виготовлення друкованої продукції, поліграфії, дизайну друкованої продукції протягом останніх 3-х років; положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року).

Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за зазначеною нижче адресою та за тел. 0332-777-207. Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 14.04.2017 року на адресу: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, каб.103, консультанту із закупівель Нестеренку І.В. або на ел.пошту: [email protected]

Коментарі 0

10 + 8 =
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.