"Паличка-виручалочка" для ОТГ Волині

 Українське суспільство уже третій рік «купається» у вирі реформ децентралізації. Однак чи кожен українець усвідомлює важливість її проведення та суть?

Доля вкотре посміхнулася мені та подарувала можливість долучитись до прес-туру 14 листопада під назвою «Реалізація стратегій у волинських ОТГ», який був організований Волинським Центром розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.  Після зустрічі із представниками кожної із трьох ОТГ (Устилузької, Зимнівської та Павлівської) разом зі студентами факультету філології та журналістики переконалась, що децентралізація – позитивне явище, однак котре не є чудодійним еліксиром для вирішення важливих проблем. Це інновація на Олімпі економічного розвитку та підвищення якості життя громадян, створення комфортних умов для реалізації майбутнього. Петро Гоцалюк – експерт з регіонального розвитку Волинського ВП ЦРМС – розклав по поличках інформацію щодо реалізації  стратегій у Волинських ОТГ та пояснив важливість наявності прес-служби у кожній громаді.

15 листопада організаторами прес-туру було проведено круглий стіл «Як налагодити комунікацію із ОТГ Волині», котрий розвіяв усі міфи про мету об’єднання територіальних громад, правильність застосування державних надходжень та пошуки нових джерел для матеріалізації коштів, а також можливості для залучення коштів на енергоефективні заходи, модернізацію інфраструктури та створення додаткових робочих місць. творення свідомої та активної громади з високим рівнем життя. Щиросердечне дякую Оленці Кузьмич – експерту з комунікацій Волинського ВП ЦРМС – за запрошення та цілеспрямованість, такі люди надихають та переконують у тому, що маленькі кроки ведуть до великої мети!

Віримо, що кожна громада може стати успішним «царством» із маленьких князівств!

Знаємо, що Центр розвитку місцевого самоврядування – специфічна «паличка-виручалочка», котра усіма зусиллями прагне забезпечення ефективності об’єднаних територіальних громад та сприяє сталому розвитку держави!

 

 

 

 
 

 

   

          Одним із найбільш яскравих моментів для учасників прес-туру стали відвідини ТОВ «Старий Порицьк» (Зимнівська ОТГ), що виготовляє органічну продукцію без будь-яких отрутохімікатів та мінеральних добрив та ГМО. Мали змогу взяти коментар не лише у завідувача підприємства, а й у великої рогатої худоби laughПрикро, що не мали змоги візуально поспостерігати за процесом виготовлення продукції та не скуштували старопорицького сиру, однак учасники пообіцяли відшукати на полицях супермаркетів саме цю продукцію та спробувати її.

 

 

 

 

 

 

Коментарі 0

1 + 11 =
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.