Опитування? Намахування!!!

Офіційно:

10 днів тому ВолиньPost розмістив в себе на сайті опитування, у якому поцікавився у своїх читачів, за яку політсилу вони віддали би свій голос, якби вибори відбулися наступної неділі.

Участь у голосуванні взяло 820 читачів сайту. Думка респондентів розділилися: За Блок Петра Порошенка проголосувало б 8% читачів (а це 68 респондентів), за партію «Правий сектор» - 12% читачів (95), за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 14% читачів (115), за Радикальну Партію Олега Ляшка - проголосувало б 2% читачів(18).

«Народний Фронт» отримав лише 4% підтримки читачів (а це 30 чоловік), за «Самопоміч» проголосувало 11% читачів (88), «Свобода» отримала 10% підтримки (86), «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка набрала лише 3% підтримки читачів ВолиньPost (26 чоловік).

Найбільше ж респондентів підтримали варіант «Не підтримую жодного», який набрав 30% голосів (248 респондентів).

Час появи цієї новини – 15.40.

Але, як стане аж надто очевидно кілька хвилин потому, інтуїція – річ цілком прагматична. Бо на цій світлині, зробленій просто для «приколу» буквально за годину до того, як з’явилася новина про опитування, зафіксовано інші результати.

Геть не маю претензій до колег по виданню. Розумію, що це – «творчість» керівника проекту «ВолиньPost». Причому з такою недолугою маніпуляцією громадською думкою місцеві видання не дають собі ради не вперше (наприклад, «Волинські новини» начудили, коли «цікавилися», за кого віддали б свій голос городяни, якби вибори міського голови у Луцьку відбулися 25 травня 2014-го разом з президентськими ).

Питання тільки в тому, навіщо своїми ж руками підривати довіру до проекту і робити зі своїх читачів лохів. Тим паче, що так бездарно «палитися» за чи не півроку до виборів, – принаймні фальстарт, а не правильно розкладено по кошиках яйця.

П.С. Саме сьогодні на «ВолиньPost» з’явилося інтерв’ю керівника інтернет-проекту Володимира Пащенка з головою правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександром Товстенюком . «Совпаденіє? Нє думаю!»

Коментарі 1

3 + 1 =
співавтор, 06 Травень, 20:17
Ольга Ви молодець вмієте рахувати і Пашенко молодець теж вміє рахувати
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.