Кому - війна, а кому...

Про політику і людей. Про нерозуміння ситуації і те, що власні амбіції у сильних світу цього – вище від звичайних норм моралі та етичної поведінки. Про те, як передвиборчий Луцьк святкує Покрову Пресвятої Богородиці і День захисника України.

Урочистості з нагоди цього дня організували і влада, і волинський УКРОП. Звичайно, з огляду на «давні дружні стосунки», спільних заходів не було. І це, в принципі, нормально. Мусимо визнати, що до виборів – десяток днів, тож іде жорстка боротьба за голоси виборців.

АЛЕ… От поясніть мені, не такій вже й темній-неписемній, чому з поваги до тих, хто реально стоїть сьогодні на захисті незалежності України від російського агресора і навіть не пошкодував за Батьківщину життя, все ж не вчинити по-людськи? О 14.30 в Луцьку відбувалася прес-конференція організаторів свята Покрови в обласному центрі Волині, участь у якій взяв Ігор Палиця. І в цей же час від Театрального майдану до Гаразджі виїжджали автобуси на церемонію освячення пам'ятників лучанам, які загинули під час виконання завдань АТО в Донецькій та Луганській областях. Не розумію: невже особисті неприязні стосунки для Ігоря Палиці й Олександра Товстенюка важливіші від того, щоб віддати шану загиблим і їхнім рідним? Чи це нормально: задля політичної агітації перед ЗМІ ігнорувати панахиду на кладовищі тільки через те, що цей захід – ініціатива влади Луцька?

З огляду на це, той факт, що на 10.00 заради відкриття музею новолуцькі політики зігнорили святкове богослужіння у Свято-Троїцькому соборі, вже й не має особливого значення. То, як кажуть, свобода віросповідання. Як, очевидно, і те, що власне на заходах від УКРОПу в шерензі «камуфльованих» чоловіків по центру на Замковій площі стояли члени «Варти порядку». І десь у кінцях – військові 51-ї бригади та інші реальні воїни АТО.

…І саме сьогодні згадала слова знаного на Волині чоловіка, з яким ще влітку говорили про місцеві вибори. Він тоді з таким легким сумом та іронією сказав: «Знаєте, Ольго, я дуже сподіваюся, що при виборі Романюк і Палиця чи хтось від нього, переможе Микола Ярославович. Бо інакше він залишиться в історії останнім нормальним мером, до якого могли доступитися й отримати допомогу прості люди…»

Як на мене, моралізаторствувати тут зайве – робіть висновки самі…25-го…

Коментарі 2

6 + 1 =
Лучанка, 15 Жовтень, 11:14
Прості люди більше можуть розраховувати на допомогу в офісах розвитку кварталів, ніж у пана Романюка, на жаль...
Тетяна Полуектова, 15 Жовтень, 12:17
Я от собі подумала дійсно щодо питання доступу. От люди ходять до тих паличних ОРКів, але скільки пересічних лучан мали можливість доступу безпосередньо до кандидата у мери Товстенюка (про Палицю я вже і не заікаюся)? А він ще навіть посадовцем не став...
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.