Компанії, які займаються розробкою інформаційних систем, можуть взяти участь у тендерах

Запрошення компаній, які займаються розробкою інформаційних систем, до участі в тендерах у Волинській області

Проект: «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Субпроект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для проведення комплексу заходів, які є складовою загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендері для розробки медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області».

Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме:

* мати досвід розробки та підтримки інформаційних систем не менш ніж 5 років;

* мати досвід розробки та підтримки саме медичних інформаційних систем не менш ніж 2 роки;

* мати досвід успішного впровадження інформаційних систем в закладах охорони здоров'я;

Бажано:

*мати досвід участі у проектах, які фінансуються міжнародними організаціями.

Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року). Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за нижчезазначеною адресою та за тел. (050) 907-68-56.

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 20.06.2016 року на адресу: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, консультанту із закупівель Нестеренку І.В. або на ел.пошту: [email protected]

Коментарі 0

16 + 0 =
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.