Хто винен у «мирному характері» протистояння?

Запевнення опозиції, мовляв, на столичному Майдані тривають виключно «мирні» зібрання, на ділі виявилися безсоромною брехнею - бачимо самі, що коїться в Києві. Балачки про «безкровну революцію», про так зване «перезавантаження влади», врешті-решт, обернулося вуличними сутичками з правоохоронцями, спаленими машинами та автобусами, розбитими вітринами і шибками, понівеченими фасадами будівель. Агресивні молодики «самооборони» закидають міліціонерів пляшками з «коктейлями Молотова», обрубками арматури, бруківкою та саморобними вибуховими пакетами. Інакше, як вуличними боями, це «мирне протистояння» не назвеш. До всього, опозиція, замість втихомирити натовп, навпаки розповідає по телеканалах, що криваві сутички – це, виявляється, всього-на-всього «мирний» протест простих людей із Майдану проти нещодавно ухвалених законів. А вони, лідери опозиції, непричетні до заворушень.

Як на мене, відповісти перед Законом мусять усі учасники кривавих сутичок. Передусім виконавці, хто власноручно жбурляв у правоохоронців «коктейлі Молотова», палив машини, лупцював палками та арматурою міліціонерів. А головне – відповідати за криваве протистояння мають організатори сутичок, ініціатори, які підбурювали народ до анархії. На мою думку, лише за такої умови можливо зупинити кровопролиття і сісти за стіл конструктивних переговорів.
Сергій Денисов, голова обласного осередку Всеукраїнська ГО «Спілка громадських організацій України «Народна рада»

Коментарі 0

1 + 6 =
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.