Безплатний сир: укропні варіантики

Випадкова зустріч та розмова про вибори й методи агітації. Слово за слово і знайома раптом розповідає, що незадовго до першого туру їм роздавали подарунки від УКРОПу. Це було у Гаразджі, перед клубом, 22 чи 23 жовтня, тобто за день-другий до волевиявлення.

У поліетиленовому пакеті з символікою політпроекту УКРОП, який вона принесла і показала на моє прохання ЛИШЕ сьогодні, – агітаційна газета «Нового Луцька» і столовий набір.

Співрозмовниця каже: презенти люди брали охоче. І роздали їх чимало. Я не уточняла, як проголосували за УКРОП саме з Гаразджі. Але відсоток цього політпроекту на Волині і в Луцьку – то вже всім відомі цифри. А про ці «презенти» ніхто ніде не писав, бо люди не побачили тут підкупу виборців і не повважали за потрібне звертатися до правоохоронців чи хоча б до ЗМІ.

До чого я це все? А до того, як вже все таки легко люди ведуться на «відчіпні подачки» (а це диво-набір вартує приблизно 30 гривень) і голосують за крихти з барського столу (тут суми – від 500 і кількох тисяч гривень). При тому у всіх бідах винні влада-депутати-чиновники-сусіди, тільки не вони самі.

15 листопада – другий тур виборів у Луцьку. Вже не для кого не секрет, що навіть поїздки у Буковель від БФ «Новий Луцьк» лучанам, які мають гарних-розумних-талановитих діток, вимагають «відробити» голосуванням за «укріпного» кандидата. А таких «подарунків із зобов’язаннями» Луцьку дали чимало. Тож зважте все це, коли ставитиме позначку у бюлетені. Бо, як кажуть, безплатний сир – лише у мишоловці. І може прийти каяття, але вже не буде вороття.

Коментарі 2

1 + 1 =
Оля, 13 Листопад, 17:25
Згідно із законом, до 59 грн - це не підкуп.
дідо, 14 Листопад, 14:35
коломойський вкинув 40 мільонів гривень у підкупі на Волині. Його цікавить волинська митниця.
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.