• 07.12.2017 10:38

Зняли фільми про історію протестантів на Волині

Лучанам представлять фільм, який відкриє для України новий шлях розвитку.

 Чому деякі країни Європи успішніші за інші? Звідки походить демократія, трудова етика, свобода слова та віросповідання? Ці та інші питання луцька продакшн-студія «Правда PRO» досліджувала впродовж цього року, - про це пише ]]>ІА ВолиньPost.]]>

Результатом таких досліджень стане історичний документальний трьохсерійний фільм «Реформація. 500 років потому». 

«В ході написання сценарію та зйомок фільму нам вдалося дізнатися, що саме Реформація стала рушієм для розвитку Європи, а також спонукала людей здобувати освіту, читати Білію та самостійно аналізувати», — розповідає режисер Сергій Шараєвський. 

Готуючи фільм, кіно-команда працювала у провідних музеях та університетах, взяла інтерв’ю у понад 30 спеціалістів з історії, теології та філософії. Відвідала найвідоміші місця Реформації в 9 країнах світу, зокрема: Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Чехії, Польщі та інших. 

Фільм розповість і про те, як протестантизм укорінився в Україні та хто з відомих князів був його родоначальником на теренах Волині. 

Режисер фільму обіцяє показати глядачам ексклюзивні історичні надбання з різних куточків України, про існування яких багато хто навіть не здогадувався. Фільм знімали за підтримки Міністерства культури України та Міністерства закордонних справ України.

«Орієнтуючись на країни Західної Європи, ми повинні зрозуміти, як саме вони зробили потужний еволюційний ривок. Саме для цього ми проаналізували розквіт Європи і представили його в фільмі», - підсумував Сергій Шараєвський. 

Зараз команда на одній із завершальних стадій роботи – відео-монтаж фільму. Кожна серія триватиме до години часу. Вже до кінця цього року глядачам обіцяють представити глибокий та чесний аналіз події, який допоможе Україні змінитися на краще.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.