• 26.08.2017 09:09

Зібрати школяра, купуючи в Інтернеті: дешево і, не виходячи з дому!

Залишились лічені дні до 1 вересня, а тому навіть найбільш зайняті роботою і щоденними важливими справами батьки заметушилися готувати своїх школярів до навчального процесу.

Пам’ятаю, моя мама завжди скуповувалася в останні дні серпня, якщо не під час перших навчальних днів вересня. Тому, татусі і мами, якщо ваша дитина досі не отримала шкільну форму та не зібрала портфель – не переживайте, ви не одні такі.

Проте, відкладайте усе важливе на потім, приділіть свою увагу та частину гаманця для власного школярика і гайда на закупи! І, все ж, якщо у вас катастрофічно не вистачає часу, або, що гірше, коштів, ми можемо запропонувати вам альтернативу.

Відомо, що багато сучасних молодих та й навіть зрілих людей купують речі в Інтернеті. Ми вирішили перевірити, чи правда, що зібрати дитину до школи завдяки покупкам в Інтернеті можна значно дешевше, аніж на ринку.

До прицілу потрапили сайти OLX, Rozetka та Prom.ua. та усі інтернет-сайти з потрібним нам товаром, який видавала пошукова стрічка. Брали до уваги переважно нові речі.

Отож, щодо шкільної форми. В середньому в інтернеті шкільна форма для хлопчика (до комплекту входять піджак, штани, сорочка) коштує від 700 грн. Аби купити форму для дівчинки (сарафан, жакет, блузка), батькам прийдеться віддати 500 грн. Звісно, є й дорожчі речі. Але якщо відштовхуватись від мети зекономити, при бажанні помоніторити простори інтернету можна знайти й на кілька гривень дешевше.

Для того, аби будь-яка школярка відчувала себе не тільки розумною, але й красивою, просто необхідні шкільні білі банти! Ну, а молодому джентльмену не до лиця бути без краватки. Пошуки цих потрібних речей привели до висновку: банти (один великий чи два менших) можна придбати від 20 грн, краватку-метелик від 25 грн і вище. Цікаве зауваження: на відміну від ринку, де різниця між товарами одного типу може бути в 10-20 грн, на одному і тому ж сайті можна знайти ОДНАКОВІ банти за 20 і 90 грн.

Ціни на взуття для школярів здивували. Туфлі (щоправда, дуже сумнівної якості) коштують від 160 грн. Дещо кращого вигляду, і, передбачувано, довговічніші, будуть від 200 грн. Звичайно, тут жодної мови про матеріал, з якого виготовлені мешти – дешевий замінник. Шкіряне взуття коштуватиме так само, як і на ринку, а якщо брендове, то тим більше.

Спортивні костюми для хлопчиків, як і для дівчаток, обійдуться в 350 грн, кросівки можна знайти за 350, хоча більшість товару пропонують від 500 грн., кеди в якості змінного взуття за 200 грн.

Портфель або ж сумка коштує від 160 грн. Красивіші і якісніші, відповідно, дорожчі.

Набір канцтоварів

Купити зошит на 12 аркушів з найпростішою обкладинкою в інтернеті вийде дешевше на 50 копійок, ніж на ринку, адже за 2 гривні, якщо вірити продавцям, можна отримати зошити хорошої якості, в яких не буде перебиватися писанина дитини з однієї сторінки на іншу. Обкладинки до них набагато вигідніше купувати також на інтернет-сайтах – всього 2,50 грн. Звичайно, зошити з більшою кількістю аркушів та цупкою кольоровою обкладинкою коштують більше. Папка, аби зберігати їх, обійдеться в 15 грн. Альбом від 5 грн., фарби на шість кольорів – 10 грн., фломастери на шість кольорів від 10 грн. (ті, що малюють довше, більше кольорів – дорожчі), олівці на дванадцять кольорів від 12 грн. Найпростіший пенал коштує від 6 грн. Середня ціна на ручки – 2 грн., прості олівці коштують від 1 грн. Дерев’яну лінійку можна придбати за 1,20 грн., гумку за 60 копійок, а точилку за 50. Щоденники найчастіше пропонують за майже таку саму ціну, що і на ринку – з твердою обкладинкою або ж обкладинкою з поролоном від 18 грн, звичайні, без кольорових картинок і цікавої інформації від 9 грн. Хоча траплялися й більш вигідні пропозиції – красивіший щоденник за 13 і простий за смішну ціну 3 гривні. 

Ще одне відкриття: на ринку відверто дурять, адже за канцтовари покупець переплачує вдвічі, якщо не втричі більше! Існують навіть спеціальні сайти, які допомагають знайти необхідне канцелярське приладдя в інтернет-продавця за найнижчими цінами. Єдиний мінус – часто ці речі продають лише оптом. Але і це не біда: якщо у вас велика родина, або багато друзів з дітьми шкільного віку, можна купити канцтовари на всіх, і при тому значно зекономити.

Отож, підраховуючи ціни на усі потрібні речі, описані вище, маємо суму 2200 грн. І це додаючи до кожної серйозної покупки 20-50 грн, про всяк випадок. Однозначно, збирати дитину до школи завдяки покупкам в інтернеті набагато дешевше. Щоправда, існує великий ризик натрапити на шахраїв, тому потрібно ретельно перевіряти продавця перед внесенням оплати за товар. Також можуть виникнути проблеми з розміром одягу чи взуття, якщо не підійде дитині, невідповідності отриманого із замовленим тощо. Існує навіть ймовірність затримки посилки. І, що важливо, не варто очікувати хорошої якості речей за такі невисокі ціни. Тому, обирати, що для нього в пріоритеті – ціна чи якість – справа кожного.

Підготувала Марія КОСТЮКЕВИЧ

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.