• 31.01.2018 16:05

Завідувачку луцького садочка застукали за пляшкою у центрі міста. ФОТО

В одному з кафе, що в центрі Луцька, у розпал робочого дня побачили завідувачку дитячого садочка №19 Світлану Валько з чаркою у руках.

 

 

Вона сиділа за столиком з невідомим чоловіком та розпивала горілку.

 

Світлини, на яких завідувачка так активно проводить свій робочий час, надіслали до нашої редакції читачі.

 

У самому дитячому садочку нам повідомили, що сьогодні завідувачки уже не буде, бо вона, мовляв, пішла у справах. Також зазначили, що на роботі Світлана Валько буде уже завтра.

 

Підтвердили й те, що завідувачка не перебуває ні на лікарняному, ні у відпустці.

 

Пізніше у коментарі нашим журналістам Світлана розповіла, що алкоголю не вживала.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 8

Ігор незабутній, 31 Січень, 18:29
Жах, і як діти тепер а як вона завтра дихне на них перегаром!!
Віталій, 31 Січень, 18:56
І що???
Мамочка, 31 Січень, 22:53
І що такого. Зайшла пообідати і взяла трішки для апетиту та зняття стресу. Дайте людині спокій. З роботою справляється. Що ще потрібно.
Мамочка, 31 Січень, 22:56
Ну і що такого? Зайшла пообідати і взяла трішки для апетиту і зняття стресу. Дайте людині спокій. З роботою справляється. Що ще потрібно?
Люта, 31 Січень, 23:59
І що???????
Мама, 01 Лютий, 09:39
Ми живемо неподалік 19 садочка. Ми бачили цей садочок до приходу Світлани Валько. І бачимо який він зараз. Це ніби, два різних садочка. І наш син пішов саме у цей садочок. Садочок змінюється на очах. Стає все більш облагородженим і створюються все кращі умови для діток. Людина робить свою роботу і робить дуже добре. Думаю, це для всіх головне. А робити такі фото і так підставляти людину це велика підлість. Нехай це буде на совісті автора цих фото.
Лучанин, 01 Лютий, 13:14
Судячи з якості фото , то може бути хто завгодно, проте "диванні експерти " відразу впізнали і давай : " Ганьба , зрада " Задовбали
Юля, 01 Лютий, 13:22
І що? Вона хіба не людина? Для чого публікувати такий "вартий уваги контент"? Тобто я можу зайти у будь-який бар міста, сфотографувати будь-яку людину зі склянкою у руках і публікувати це, типу "жах. Шок. Сенсація. Лікар п'є у барі", або "Архітектор після роботи випив чарку горілки з товаришом у одному з барів Луцька" Це по-перше. Адже вчитель це, лікар, чи підприємець... яка різниця? Такі ж люди, як і решта. А по-друге, це ж навіть відбувалося не на робочому місці, щоб так висвітлювати цю "жахливу та кримінальну" подію. Зупиніть планету, я зійду...
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.