• 01.10.2017 17:43

«Замок Любарта» успішно виступив на Лізі сміху

Команда “Замок Любарта” виступила на літньому кубку “Ліги сміху”.

Хлопці виступали у тандемі з одними з фаворитів сезону “Ліги сміху”-2017 – командою “Міні-Панки”. Також з ними виступила один з тренерів проекту – співачка Оля Полякова, - пише ]]>Волинь24]]>.

Розіграш літнього кубку відбувся ще наприкінці липня в Одесі. А в ефірі перша частина програми з’явилася в ефірі 29 вересня.

Нагадаємо, Замок Любарта не бере участі у третьому сезоні “Ліги сміху”. У другому сезоні, де вони вилетіли на етапі 1/8 фіналу, їх тренером була саме Оля Полякова.

Окрім іншого, хлопці з “Замку Любарта” потішили глядачів “волинським” жартом.

В салоні мобільних телефонів: 
Клієнт: То може ви мені шо порекомендуєте?
Консультант: Ну ми на Волині – копай бурштин! 

Оля Полякова традиційно жартувала над собою: «Я могу сотворить чудо на ровном месте. И грудь моя тому подтверждение!».

Міні-Панки жартували над «Замком Любарта»: «Фішка вашої команди в тому, шо непонятно, хто їздив в село до бабушкі на лєто» (у цей момент в кадрі – три «любартівці» з огрядними животиками)

Волиняки в боргу не лишалися: «Зашибісь тандемчик. Їх ніхто не бачив, нас ніхто не помнить» (Міні-Панки виступають у масках).

Цікаво, що досі невідомо, хто ж виграв Літній кубок Ліги сміху – 2017. Автори програми тримають це в секреті. Таємниця розкриється, коли наприкінці наступного тижня покажуть другу частину гри.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.