• 05.10.2017 14:20

Закулісся модельного бізнесу від Марини Занюк

Які асоціації у вас викликає слово «модель»? Для когось — це жінка з вишуканою фігурою, досконалими вигинами тіла, з параметрами «90-60-90». Дехто уявляє собі глянцеві журнали з професійними моделями, які впевнено позують перед фотоапаратами у дорогому одязі та з яскравим макіяжем. А хтось вважає, що моделі несуть людям красу та естетику та формують у суспільстві тренди та уподобання.

Різнотипні фотопроекти, сміливі образи, нові колекції, недоспані ночі та приціл фотоапаратів — атрибути модельної кар'єри. Поруч з цими факторами, головне завдання моделі — зберегти свою зовнішню та внутрішню красу.

 

Про початки своє діяльності та деталі модельного бізнесу розповіла засновниця модельного агентства «MZM Models» Марина Занюк.

 

КОНТАКТ З ФОТОГРАФОМ

Головне вміти почути фотографа. Перед  зйомкою узгоджуються всі деталі. Для хорошої зйомки необхідно вміти позувати, бути чемною та вихованою, бо ви обидва зацікавлені у співпраці й надалі.

«Конкурс «Красуня FUJIFILM» 2002 року. Червона сукня, в якій я на фото — ручна робота мами».

 

ПЕРШЕ РОЗЧАРУВАННЯ У КАР'ЄРІ МОДЕЛІ

Не пам'ятаю, чи взагалі таке було. Лише неприємні спогади залишились після другої поїздки в Китай, оскільки агентство, з яким я тоді працювала, обманювало мене щодо гонорару.

«Фото у храмі. Тайланд. Будучи у тій поїздці потрапила якраз на національне свято, до обряду якого входить обливання водою. Добре, що встигли документи заховати, адже за місцевою традицією облити водою туриста означає бути щасливим весь рік. А туніка ще досі у мене є. І з дівчинкою, яка була зі мною в кімнаті, досі друзі у Facebook».

 

МІФ ПРО МОДЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

Моделі—це не лише гарні дівчата. Це розумні дівчата з вищою освітою, дівчата, що вільно спілкуються англійською. В модельному бізнесі треба вміти працювати з людьми, тому в такій конкуренції залишаються лише мудрі та виховані моделі. Міф про параметри «90-60-90».Насправді, параметри вже давно менші.

«Мій перший показ як організатора в рамках "Проспекту розваг". «Показ від міс Волинь XX століття.» Сукні від салону «Софія», з яким наше агентство співпрацює і досі».

 

 

ФОТОСЕСІЯ НА ПРИРОДІ ЧИ В СТУДІЇ?

Все залежить від пори року і від студії. У всьому світі моделі рекламують колекцію наперед, тому влітку дівчата фотографуються в шубах, а взимку — в тоненьких платтячках. Тому комфортніше у студіях, але часто взимку великі приміщення не опалюються. Інколи доводиться мерзнути.

«Пекін, Китай. Список моделей на BEIJING Fashion Week. Поруч зі мною — також модель Марина з псевдонімом Amanda. Ми також в агентстві даємо дівчаткам псевдоніми, щоб іноземним колегам було зручніше орієнтуватися».

 

АСОЦІАЦІЯ ЗІ СЛОВОМ ПОДІУМ

Подіум—це кайф. Відчуття задоволення.

«Фото з Таврійських ігор. Конкурс «Королева України». Це фото нагадує мені нашу річкову подорож по Дніпру разом зі знаменитостями. Саме після цієї подорожі я зрозуміла, що перестала сприймати деяких "зірок" і побачила, яким крутим є Скрябін».

 

МОДЕЛЛЮ МОЖНА ТІЛЬКИ НАРОДИТИСЯ?

Ні, моделлю можна стати. Багато дівчат приходять до нас в агентство без відповідних параметрів та без досвіду. З розряду «дівчинка не модель» дівчата перетворюються у професіоналів. Головне бажання та наполегливість.

«Моя друга поїздка у Китай. Якраз під час Помаранчевої революції. Дівчинка, що стоїть біля мене—перекладач. І на той час вона навчалась у школі і її відпросили з уроків, щоб вона перекладала для знімальної групи. А ще ця поїздка запам'яталась контрастами, оскільки тоді було Різдво у католиків і міжнародний аеропорт прикрасили ялинками та вогниками. Уявіть контраст: пальми та новорічні ялинки».

 

НАЙБІЛЬША ФОБІЯ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ - ЦЕ...

Нещодавно читала статтю про те, що найбільше моделі бояться піти не туди на подіумі. А ще дуже бояться впасти, бо інколи взуття не зовсім зручне.

«Фото з моєю племінницею Сашою Солтисюк. На подіум зі мною вона вперше вийшла у два з половиною роки .Зараз їй шістнадцять. Це показ до шостого дня народження агентства».

 

МІСТОК ДОВІРИ МІЖ МОДЕЛЯМИ ТА ЗАЛАГОДЖЕННЯ КОНФЛІКТІВ

Між моделями у нас немає непорозумінь. Вони не є конкурентами. Конфлікти можуть виникнути за кордоном, коли дівчата з різних країн живуть в одній квартирі. Інколи моделі з інших агентств можуть палити в кімнаті, не прибирати за собою. В таких випадках ми завжди допомагаємо дівчатам, адже у нас «материнське агентство», і це наша робота піклуватися про своїх моделей.

«Показ костюмів мавок, який організував Волинський центр туризму, спорту та екскурсій. Костюми робили ми самі з підручних матеріалів».

 

РЕЦЕПТ ЯКІСНОЇ ФОТОСЕСІЇ

50% на 50%. Якщо ж модель не має досвіду в роботі, тоді більшість залежить від команди та фотографа. Якісна організація — якісна фотосесія.

«Перша поїздка в Китай, яка залишила теплі спогади та хороші враження. Лютий-березень 2004.Китайці часто «тикають» на тебе пальцем,  але з часом ти звикаєш до цього. І хочеш повернутись знову».

 

P.S: Після нашої розмови Марина Занюк зустріла свою ученицю з модельної школи, яка нещодавно повернулася з поїздки в  Китай та Японію. Ви не уявляєте, стільки радощів і щастя було в очах тієї дівчинки, коли вона побачила Марину . Отже,  агентство Марини Занюк справді є великою модельною сім'єю, де один за всіх, а всі—за одного.

 

Спілкувалася Марія ПАВЛОВИЧ

 

Передрук заборонений

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.