• 09.11.2017 12:24

З піснями і танцями луцький Палац культури відсвяткував ювілей. ФОТО

Луцький Палац культури відсвяткував ювілей.

 

З 60-річчям працівників закладу прийшло привітати чимало гостей. У залі навіть практично не залишилося вільних місць. Також Палац культури вітали на сцені різноманітні танювальні колективи, народні ансамблі. 

 

На початку дійства усіх гостей зустріли піснею «Ой зелене жито, зелене». Усі присутні могли також ознайомитися з 60-річною історією закладу. Для цього підготували відео, у якому розповіли не тільки про те як працював заклад колись, а й як він розвивається сьогодні. 

 

 

Прийшов привітати Палац культури з днем народження й колишній директор, а нині директор Волинського училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Василь Панасюк.

 

«Насправді сьогодні особливий день для міського Палацу культури. Оті спогади, ота ностальгія - то молодість наша, ми були молодими, активними, творчими і такими, які хотіли зробити наше майбутнє кращим. Багато чого так швидко не скажеш, багато пережито. Ця сцена так багато тут бачила і пережила. Тоді було набагато важче, складніше нам працювати. Але зараз я гордий та щасливий тим, що за майже тих десять років, в які я очолював теперішній Палац культури, багато що вдалося зробити. Складно було, тому що на той час - це був один єдиний культурний центр. Адже поряд тільки-но будувався театр, ляльковий театр нинішній він був у ремонті», - поділився спогодами Василь Панасюк. 

 

 

Окрім того, привітав винуватців свята й камерний оркестр «Кантабіле». Розважали присутніх й українськими народними танцями. Зокрема таке патріотичне привітання підготували вихованці Палацу учнівської молоді. 

 

Родзинкою вечора стало незвичне гумористичне привітання від акторів Луцького ляльквого театру. Дует «Галька і Манька» оригінально жартували не лише про Палац культури, а й про його теперішніх працівників.

 

Увесь вечір присутні в залі не шкодували аплодисметів та вітали працівників з ювілеєм.  

 

Текст: Аліна БЕКЕРУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.