• 15.01.2018 14:25

Юна волинянка знялася у фотосесії для відомої компанії

Дівчинка з Володимира-Волинського Єва Крощук тепер буде красуватися на сторінках іллюстрованого календаря відомої в Україні компанії.

 

На сторінки настільного календаря дівчинка потрапила після участі у фотосесії, яка відбулася восени цього року. Щоправда, цьому передував певний конкурсний відбір, який проходив серед діток працівників компанії, - пише ]]>Район.Володимир-Волинський]]>.

 

Маленька мешканка княжого міста - вихованка дошкільного навчального закладу №2 «Казка» (група «Джмелик»).

 

Єві - 4 роки. Її мила посмішка та білосніжні кучері не можуть залишити байдужими будь-кого, хто знайомиться із нею. Як розповідають батьки дівчинки, Єва - дуже артистична, любить танцювати, співати, прекрасно комунікує не тільки зі своїми однолітками, а й зі старшими дітьми та, навіть, дорослими. Мабуть, саме тому, під час фотозйомок маленька модель відчувала себе «на своєму місці».

 

Надіємось, ця фотосесія стане стартовою для маленької володимирської красуні і в подальшому Єва ще не раз красуватиметься на сторінках відомих глянців.

 

]]>]]>
 

 

]]>]]>
 

 

]]>]]>

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.