• 14.11.2017 13:19

Юлія Саніна стала обличчям відомого косметичного бренду

Дівчина Mark впевнена, яскрава і смілива. Вона не боїться проявляти індивідуальність і вражати незвичайними образами. Мейкап — її головний інструмент, який вона вміє використовувати на повну.

Саме тому, обличчям бренду Mark у 2018 році буде Юлія Саніна, фронтвумен популярного українського гурту The HARDKISS, – пише ]]>Cosmopolitan]]>.

Вона, як ніхто інший, гармонійно поєднує індивідуальність, талант і бажання залишатися собою. Саме The HARDKISS завжди вражають слухачів своєю незвичайною музикою і надихають яскравими образами. Юлія Саніна, фронтвумен групи The HARDKISS: «Вражати — це філософія нашої групи, а яскраві образи — ілюстрація нашої музики. Мені надзвичайно близький і зрозумілий Mark, адже він завойовує драйвом, енергією і сміливими рішеннями в макіяжі. Мені подобається бути в тренді, подобається надихати на це наших слухачів. І Mark дає мені таку можливість, з ним я завжди різна — унікальна, відкрита до музичних експериментів і наповнена натхненням».

Mark — бренд декоративної косметики ексклюзивно від Avon. Його головна мета — дати кожній дівчині інструменти, які допоможуть втілити найсміливіші фантазії в макіяжі. Різноманітність текстур, трендові кольори і передові технології надихають на експерименти. Зважся на свій найбільш неординарний образ разом з Mark!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.