• 02.11.2017 13:43

Примхи зірок та закулісся концертів: луцький організотор поділився секретами шоубізу

Оля Полякова, Олег Скрипка, Сергій Бабкін могли й не побачити б Луцька, якби не ця людина. Він – той, завдяки кому Сергій Притула з «Вар’ятами шоу» уже півтора десятка разів влаштовувати свої виступи в обласному центрі Волині. Євген Тихонов – один з найактивніших організаторів концертів у Луцьку.

 

 

Чого найчастіше просять зірки? Без чого не вийдуть на сцену? Які концерти плануються найближчим часом у Луцьку?

Про це і не тільки – у розмові ВІПу з Євгеном Тихоновим.

 

Ви лучанин?

Так, я з самого центра Луцька.

 

А де навчались? І взагалі яким були в дитинстві?

В дитинстві я був бешкетником,  поміняв багато шкіл. Я ходив в школу №1, але вже в третьому класі мені стало не цікаво вчитися, бо мусив ходити на уроки в другу зміну.

В ті роки дуже модними стали неформали, і я теж таким став. Почав ходити в широких штанах. У мене навіть був нік «Біомен». Побачив десь у ванні оте слово «біо», то вирішив собі, що буду Біоменом.  І от я багато бешкетував, комусь голову розбив, когось послав на три букви, то й мене вигнали зі школи. В третьому то класі.

 

 

Потім перейшов до школи №9. Тоді я вже мав новий стиль – був таким собі гопником, ходив на різні бійки й коротко стригся. Вчитися теж не хотів, бо потрапив у математичний клас, хоч я гуманітарій… Для мене це просто жах був.  І от тоді теж сталася не дуже приємна історія, й звідти мене вигнали. Тому в старших класах повернувся знову до школи №1. Як зараз пам’ятаю, я ніс особисту справу, де в мене були трійки, четвірки, а я їх виправляв на вісімки та дев’ятки.

 

А куди після школи вступили?

Десь з класу п’ятого я почав займатися гандболом. І хоч був хуліганом, курив, пив, але тренувань не пропускав.  Ми їздили на різні змагання, і в той час мені запропонували навчатися у київському спортивному ліцеї-інтернаті. Я там жив та вчився рік. Але через різні погляди з тренером, повернувся знову в першу школу до Луцька. Там якраз закінчував 11 клас. І тоді мені запропонували здати екзамени екстерном та вступити до Одеського національного політехнічного університету, й я погодився.

 

І ви пов’язали своє життя зі спортом?

Ну спочатку я займався спортом. Але навчався на інженера станків. Це мені було не дуже цікаво. І так я вчився, грав гандбол й паралельно працював на різних будівництвах. А потім в якийсь момент зрозумів, що не ті гроші я заробляю. І тоді просто переїхав в Луцьк, практично за день вирішивши всі справи.

 

 

І в Луцьку прийняли рішення організовувати концерти?

Ні, спочатку я поширював продукцію однієї фірми. Вони тоді якраз тільки відкрились. Фірма «Фруктік» випускала чіпси з яблук. Їх, до речі,  робили у Ківерцях. Але народ не зацінив того, бо ж тоді не було ще модного тренду здорового харчування. Люди просто поспішили на 10 років. І справа не мала успіху. До організації концертів, по суті, мене підштовхнула наступна робота у караоке-клубі «Сінатра». Там я був ведучим.

Потім до себе на роботу мене покликав Роман Хорзов ( луцький ресторатор, - ред.). Я спробував себе в ролі МC та ведучого у караоке-клубі «Cевен», згодом ще й  працював арт-директором цього ж закладу.  За той час саме Роман Хорзов мене багато чого навчив. По суті, все, що я зараз знаю в маркетингу навчив мене саме Хорзов.

А концерти я почав організовувати вже на роботі в кафе «Базилік». У більшості в нас постійно були аншлаги. Ми привозили тоді багато зірок до Луцька – Арсена Мірзояна, «Антитіла», Анастасію Приходько тощо.  Я наполягав на тому, щоб був Притула, я домовився з ним, я був «за» цей перший концерт. А нещодавно вже організував 15 концерт за три роки Притулі у Луцьку.  Думаю, це немало. Також тоді ми навіть почали займатися організацією концертів і в інших містах – Рівному, Ковелі. До прикладу, був у нас тур зі Світланою Тарабаровою, чи тур Анастасії Приходько, яка  якраз тоді створила нову команду.

 

 

А коли виникла ідея створити власну агенцію?

Якраз після того як пішов з «Базиліка». Я почав працювати у великому комплексі «Адреналін Сіті» арт-директором. Це був для мене новий досвід. І в той час я створив ще свою агенцію, яка займається організацією концертів. Тепер тут інша історія. Бо якщо ти витрачаєш гроші свої, то сам вирішуєш у що їх вкладати, адже сам за це відповідаєш. Зараз ми ростемо, розвиваємось й маємо багато замовлень.

 

Ви говорите «ми»? Тобто у вас вже є своя команда, яка працює у агенції?

Так, я взяв на роботу кількох людей. Вони займаються рекламою в Інтернеті, й так само організацією концертів. Просто сам я фізично не встигаю. От, наприклад, якщо я замовив концерт якогось артиста, скинув йому завдаток, то вже я за нього відповідаю. Я маю його провести, все показати. Обов’язково також потрібно проконтролювати технічний райдер, побутовий райдер.

Іноді деякі речі залежать не тільки від артиста чи організатора, а й від співорганізатора, який, до прикладу, замовив якогось артиста.  Може бути погано освітлена сцена чи щось не так у гримерці. Я як людина, яка привезла артиста, мушу все це проконтролювати. І таких нюансів є дуже багато. Той самий саундчек, тобто контрольна перевірка звуку перед концертом. Всі вимоги потрібно виконати, щоб було комфортно не тільки артисту, а й глядачам. Тому, коли я замовляю артиста, стараюся особисто бути присутній. Зрозуміло, що якщо багато концертів, то просто фізично не встигаю. Для того, мені потрібна команда.

 

Ви згадали про райдер артистів. А що зазвичай у вас вимагали зірки, які приїжджали до Луцька? Можливо, хтось з них щось незвичне чи дивне вимагав?

До прикладу, в Сергія Притули, коли я його запрошував в Луцьк на перші концерти, райдера взагалі не було. Він просив просто воду та все. Зараз у артиста з’явився райдер, але доволі простий: якусь там м’ясну чи сирну нарізку просить тощо.

 

 

 

Полякова, до прикладу, не вийде на сцену, якщо у її гримерці не буле дзеркала в повний зріст. Також перед виходом на сцену її обов’язково має чекати візажист чи гример.  Доволі складний райдер в Олега Скрипки. Він вимагає, щоб у його готельному номері обов’язково були свіжі горіхи, пляшечка шампанського та мінеральна вода «Evian», бо іншої він не п’є. Олег Скрипка не їсть м’яса, тому найчастіше замовляє собі рибу, сири, молоко чи свіжі фрукти.  От улітку, коли був його концерт, він попросив фруктів: вишень та полуниць.  

 

Також цікава була історія з зіркою серіалу «Коли ми вдома» Катериною Кистень. Актриса дуже багато їжі замовляла й з кожного прийому десь до 80 відсотків вона забирала з собою в лоточки. Кистень приїхала з Львова у Луцьк, а перед тим була у Івано-Франківську, то в готель вона заносила ще лотки з Франківська. Я думаю, що під кінець туру в неї весь багаж вже був у лотках.

 

 

А так то різні райдери бувають: хтось хоче номер з ванною, хтось навпаки хоче без ванни, хтось хоче з вікнами, хтось - без вікон, хтось хоче з балконом, хтось - без балкона.  Ну хлопчиків - дівчаток у номери собі ще не замовляли, але то всяке може бути, бо ми ростемо.

 

А бувало таке, що зірки «викидали» якісь казуси перед концертом?

Насправді казусів дуже багато буває. Бувало таке, що артисти просто напивалися перед концертом.

 

А хто це був?

Не хочу казати хто саме. Але через те, що їм було погано, ми мусили затягувати концерт. Бувало таке, що артист просипав концерт, бо їздив в готель. Також був казус у Рівному, коли під час вистави впали декорації. Курйози ще й бувають від глядачів, бо люди буває напиваються. От наприклад, на концерті в Притули якась жінка так сміялася, що я думав, що вона зірве собі голос.

 

А чи охоче артисти їдуть виступати в Луцьк? Чи важко їх вмовити виступити в нашому місті?

Звичайно, є такі, які не хочуть у Луцьк їхати. Лобода от сказала, що ніколи більше не поїде ні в місто, ні навіть у Волинську область. Бо ж їй зірвали концерт ( у травні 2016 року активісти намагалися зірвати концерт співачки у нічному клубі «Opera», - ред.).  Взагалі артисти згоджуються приїжджати, але треба зробити не один дзвінок, а до 5-7. Тоді вже якось можна узгодити, про щось домовитися.

 

 

Однак перед тим як організовувати концерти, треба все зважити. В таких містах як Луцьк, Рівне та й Ковель треба все обдумати, щоб не було однотипних концертів. Адже тоді вони, як правило, збирають мало людей, бо хтось йде на один, хтось йде на інший. Тому важливо спілкуватися з організаторами з інших міст, коли за планами якийсь концерт. Для того, щоб один одному не перешкоджати. 

 

Зараз ви працюєте в «ПортСіtі». Тут також організовуєте концерти ви?

Так, я тут працюю зараз арт-директором. Як бачите, у нас теж почали активно проводитися концерти. Зокрема як концертний зал використовуємо роледром. Цей зал ніхто ніколи не сприймав як концертний. Раніше тут був, як на мене, невдалий досвід якихось дискотек. Зараз ми змінили формат. Організували концерт Ляпіса, на якому зібрали багато людей. Я думаю, для цього залу - це успіх. Після концерту ми зрозуміли, що в цей зал може поміститися набагато більше людей, якщо ж задіяти ще кафе, то це взагалі буде найбільший зал західної України.

 

 

А які концерти найближчим часом плануєте ще провести в Луцьку?

В мене особисто на найближчий час заплановано ще два концерти Олега Скрипки і Наоні Оркестра. Також планується виступ «НеАнгелів» у «ПортСіty», декілька турів вистав-комедій із різними акторами, одна з них на День всіх закоханих. Також у планах привезти в Луцьк Івана Дорна та Монатіка. Окрім того, є бажання привезти  95 квартал, але поки не зрозуміло чи це взагалі можливо, бо зараз вони дуже топові. Точно спробую запросити до нас Братів Шумахерів десь на грудень. Також хочу співпрацювати з деякими командами «Ліги Сміху». Окрім того, говорять проте, що скоро Верка Сердючка буде давати прощальний тур, якщо це дійсно так, то й її спробую запросити. 

 Є кілька артистів, яких дуже хочеться привезти, – «The Hardkiss», «Onuka». Це поки просто бажання, але буду намагатися організувати їх концерти у Луцьку.

 

А яких артистів точно не хочете привозити до нашого міста?

Гурт «Время и Стекло» - точно не буду привозити.  Та й Вера Брежнєва і «Елка» - всі вони були в Росії, тому їх не планую привозити.  

 

А бувало таке, що у вас замовляли привезти якихось відомих артистів на день народження чи на весілля?

Насправді дуже багато людей не розуміють цінову політику артиста. Хочуть то багато, але, як правило, їм «кусається» ціна, тому замовляють артистів місцевого «разліва». Однак було й таке, що замовляли Полякову і Верку Сердючку. Але, як правило, - це закриті вечірки. Й самі артисти не дуже хочуть, щоб про це розголошували. 

 

Чи не хотілося вам переїхати у велике місто, там значно більше можливостей? Та й концертів могли б більше організувати?  

 

 

Якщо буде якась цікава пропозиція, то я її розгляну, але зараз я готовий переїхати тільки за великі гроші. По-іншому не бачу причин для переїзду. Якщо вміти прогнозувати і рахувати, то можна заробляти і в Луцьку більше, ніж в Києві навіть.

 

У вас так багато планів, які пов’язані з роботою. А чи вистачає часу на сім’ю, адже ви нещодавно одружилися?

Насправді мало проводжу часу з сім’єю. І за це на мене вдома ображаються. Дружина ще хоч іноді мене бачить, а батьки то найбільше ображаються.

 

 

Тобто допомагати дружині по господарству часу немає?

Зараз я допомагаю трішки дружині. Бо вона на мене свариться, що нічого не роблю по дому. Прибиранням займатися не встигаю, але сміття виношу, застеляю ліжко, коли встаю останній, також я мию посуд після себе.

 

А як взагалі зі своєю дружиною познайомились?

З дружиною теж познайомився на роботі  за три роки до шлюбу в «Базиліку» на корпоративі. Один корпоратив вона відсвяткувала, потім другий відсвяткувала, а потім пройшло півроку ми з нею списалися в Інтернеті, сходили в кіно, і за чотири місяці ми одружилися. Ми не тягнули. Я їй сказав, що вона буде моєю дружиною, і в нас весілля буде 28-го жовтня, а було 29-го. Всього на один день помилився. Я не питав у неї дозволу, тому дружина й досі не має заручальної обручки.

 

А дітей ще не плануєте?

Плануємо дитину. Але спочатку хочемо переїхати в новий дім. До речі, переберемось туди вже через місяць.

 

Ви організовуєте відпочинок для інших. А як відпочиваєте ви? Який відпочинок для вас ідеальний?

Останнім часом я не встигаю відпочивати, зараз дуже напружені графіки. А після концертів іноді мені просто хочеться день лежати. Взагалі для мене ідеальний відпочинок – це, напевно, сходити в кіно. Ми з дружиною ходимо туди дуже часто. Також хочеться частіше бачитися з друзями. Раніше ми збирались і грали в настільні ігри, а зараз не вистачає на це часу. Люблю дуже суші, то похід в кафе на суші теж непоганий відпочинок. Чи піти на боулінг з друзями, чи зібратися чоловічою компанією і подивитися футбол  - це теж непогано.

 

 

Пограти у гандбол, яким колись займався, часу теж не вистачає, хоч і друзі запорошували не раз. Єдине, чим стараюсь займатись постійно – це ходити в спортивний зал.

 

Спілкувалася Аліна БЕКЕРУК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.