• 01.11.2017 18:03

«Ви, сука, українець! Ви – dj GONDON», – луцький стриптизер про місцевого ді-джея

Олександр Тимощук, більше знаний як стриптизер Містер Тіко, поділився своїми думками щодо місцевого ді-джея Діму Жука (dj gOLDIN), який стане арт-директором нового клубу. Про це він написав на своїй сторінці у ]]>Фейсбуці]]>.

«Діджей, арт-директор в BIG ROOM, просто крутий хлопець. Давайте по порядку ... Гандон, підар, Діма Жук, хуепутало, піздабол, розетка, Шопопало, DJ GOLDIN, уебано, е * іте_меня_семеро ... Питання ... Що тут зайве? ... Не треба гадати ... Правильно! РОЗЕТКА!» – розпочав свій пост Тіко.

За інформацією стриптизера, у Луцьку скоро відкривається нічний клуб з новим арт-директором і діджеєм. Багатьом, можливо, перепаде працювати з Дімою Жуком і щоб не нав’язувати своєї думки він написав кілька історій, як поживу для роздумів.

Далі подаємо допис лучанина без змін:

«Якщо якесь школошо наважиться назвати мене піздаболом, з радістю надам номера арт-директорів і власників потерпілих клубів. Проста ситуація ... Приїжджає наприклад DJ GOLDIN в Кременець, наприклад в Арт-хол "Дель Каста", приїжджає як хедлайнер, а ви простий резидент. Ви відіграли, розігріли народ перед привізним діджеєм, відіграв привізний, змінили знову ви, закривається клуб, сидите собі відпочиваєте, розмовляєте з дівчатами, хедлайнер збирається і спокійно їде. Ви говорите, дівчині, що зберете апаратуру і поїдете до неї. Йдете збирати апаратуру, а Ваш ноутбук безслідно зникає разом з хедлайнером ...

Або давайте з іншого боку ... Ви непримітний діджей .. Наприклад dj goldin, ви приїжджаєте в клуб, як хедлайнер, наприклад в Київську область ... Вам як приїжджому артисту, надають гостьову кімнату, щоб ви там не нудьгували, вам плазми доставляють X-box, а ви так думаєте ... а хулі, у мене вдома немає X-BOXa і спокійнісінько пиздить в клубу цю ігрову хрень, а паралельно чистите, курточки персоналу, крадете чохол від телефону, дрібні гроші, якісь наклейки і ті кидаєте собі в сумку ... Ви тепер молодець, ви DJ GANDON, ой DJ Goldin ... Так, як ви АРТИСТ, і ніхто не може подумати, що ви взагалі могли б так вчинити, бо це явне палево, власники ганебно звільняють офіціанта, якого бачили, як він в кінці дня заходив в ту кімнату, мовляв він і виніс ігрову приставку, і навіть не здогадуються, що в каптерках, цей діджей пиздить туалетний папір, сміттєві пакети, освіжувачі повітря, серветки ...

Хулі ще далі говорити? .. Так пох ... Скажу далі ... Ви діджей, ви приїжджаєте, наприклад, десь в Німеччину .. Десь в Південну Баварію ... Вас дуже почесно зустрічають, але ви гандон ... Вас ведуть показати місто, ви відвідуєте церкву ... У церкві лежать іконки, ціна іконки 2 євро. Ви можете кинути в ящик 2 євро і взяти вподобану іконку ... А Ви, сука, УКРАЇНЕЦЬ! Ви –ДІ-ДЖЕЙ Голдін! Ви пиздите в церкві іконок так штук 50 ... Ну ладно, занадто прикрашаю ... Штук 48, можливо 46, але точно не менше ...

Або ви просто DJ, вас відправляють по містах всієї країни, за вас тягнуть мазу, вам дають роботу, а ви проста сука, яка чистить клуби, яка краде в людини, яка дає йому можливість і гроші. Вас відправляють в Польщу, наприклад в Люблін, наприклад, в клуб шоколаду, а ви сука, і ви пиздите в бармена в курточці, Вайпера вартістю в 100 баксів, ви приїжджаєте в клуб і зі складу стягуєте деки, ви крадете телефони, ви завжди чистите кишені , вам в очі ссци, а ви скажете що дощ йде ... вИ ДІ-ДЖЕЙ, ви арт-директор нового клубу в Луцьку Біг рум. Ви ді-джей гандон, ой діджей Голдін!»

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 5

Правду, 01 Листопад, 23:31
Сказав
Колишня колега, 02 Листопад, 10:09
І я будучи директором закладу стикнулась із ситуацією крадіжки . підлий хлопець . нікому не рекомендую такого працівника. Вкрав велику суму. А потім померлий тато приходив борги за нього віддавати. Так і не повернув.
ігор 85, 02 Листопад, 21:33
автори статті і редактори і керівники,ви що взагалі хворі люди? що за стаття? а давайте кожні сварки і мати якихось тупих малолеток тут писати,це бред а не стаття ,вам сором таке постити,всеодно що переписка якихось тупих гопників а не стаття,як таке можна друкувати....одні мати ...до чого ви скотились тварі
Bad queen, 08 Листопад, 13:21
Що за брехня????? Діма хороший і працьовитий хлопець!!!! Він відкриває свою справу і конкуренти просто йому заздрять
Анонім, 07 Грудень, 08:58
Особисто про діджея нічого не чула поганого, скажу навіть що привітна і хороша людина. А от «альфасамець» містер Тіко самозакоханий придурок. І стриптизер фіговий. Така моя думка. Підходив до мене біля Версаля накачаний наркотиками настільки що неадекват і говорив якийсь брєд і навіть образи проскакували. Нащо старатись довести всім зо ти крутий якщо насправді ти ху*ло?
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.