• 06.01.2018 16:50

Як волинські священики відзначатимуть Різдво

Традиційно на Святий Вечір, у переддень Різдва, за столом збирається уся родина. Господині готують 12 пісних страв, які символізують апостолів. А коли на небі з’явиться перша зоря – звістка про народження Ісуса Христа – українці розпочинають святкову трапезу. Опісля всі гуртом співають колядки.

 


Цікаво, що після вечері їжу не прибирають зі столу, аби відвідали страви і душі померлих, - пише ]]>Волинь24]]>.

Вранці 7 січня українці вітаються фразою: «Христос народився!», а у відповідь чують: «Славімо його!», відвідують церкву.

Волинські священики розповіли, що для них найважливіше у святкуванні Різдва, чи дотримуються душпастирі традицій та чому приготування 12-ти страв на Святвечір не повинно бути культом.

«НА РІДЗВО МИ МАЄМО ДЯКУВАТИ ХРИСТУ ЗА ТЕ, ЩО ВІН НЕ ПЕРЕСТАЄ ЛЮБИТИ»

 

]]>«Їжа на Святвечір – не головне», - волинські священики]]>
 

Настоятель Жидичинського чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця УПЦ КП Константин Марченко розповів, що основна різдвяна церковна традиція – прийти на богослужіння.

«Тільки за те, що Христос прийшов на цю землю, щоби врятувати кожного з нас, ми маємо знайти хвилинку, аби прийти в храм, помолитися і подякувати. Подякувати за те, що він нас, грішників, недосконалих, деколи байдужих і лінивих, не перестає любити», - зауважив священик.

За словами Константина Марченка, до Різдва священнослужителі готуються «як і всі»: накривають стіл без м’ясних страв, збираються усі гуртом разом із митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом, вечеряють і колядують.

«Довго не сидимо, бо зранку запланована літургія і треба до неї готуватися», - додав він.

«НА СВЯТВЕЧІР НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ГОТУВАТИ 12 СТРАВ» 

 

]]>«Їжа на Святвечір – не головне», - волинські священики]]>
 

Речник Волинської єпархії УПЦ МП Олег Точинський поділився, що Різдво – це свято, яке, у першу чергу, несе глибинний християнський зміст:

«Сенс полягає в тому, що у певний період історії людства народився Спаситель, який дав нам можливість прагнути до кращого. Різдво – свято глибокого богословського характеру».

Він зазначив, що Різдво – це сімейне свято. Окрім того, часто священики ходять один до одного в гості, аби колядками сповістити радість народження Ісуса Христа.

«Ми разом збираємося у храмі, щоб прославити Спасителя. Після цього ми зустрічаємося сім’ями, аби відсвяткувати. Звичайно, не обходиться без застіль, але ці застілля ми прикрашаємо співом колядок», - сказав Олег Точинський.

Священнослужитель наголосив, що колядки мають глибокий богословський характер, бо у них оспівуються теми, котрі є у Євангеліє.

Олег Точинський розповів, що традиція готувати 12 страв на Святвечір – індивідуальна.

«Згідно з церковним уставом, до першої зорі взагалі не благословляється нічого вкушати. Це день строгого посту. Потім традиційно вкушається кутя. Накривати стіл не обов’язково 12-ма стравами. Часто людям треба наголошувати, що суть Святвечора не у приготуванні їжі. Часто господиня може весь день провести за приготуванням, але не піти у храм. Ми маємо ставити на перше місце Бога».

«КОЛЯДУВАННЯ НЕ МАЄ БУТИ СПОСОБОМ ЗАРОБІТКУ»

 

]]>«Їжа на Святвечір – не головне», - волинські священики]]>
 

За словами протоієрея Волинської єпархії УПЦ КП Віталія Собка, найважливіше у Різдві – розмірковування про те, що дає народження Ісуса Христа людству.

«Зараз спостерігаємо тенденцію, що відзначення народження Христа стає світським. Буває так, що вітають з Різдвом, а що це за свято, для чого і чиє – не на першому плані», - сказав він.

Віталій Собко розповів, що на Різдво священнослужителі колядують, відвідують близьких і родичів. На його думку, на Святий Вечір не обов’язково готувати 12 страв, це лише підготовка до найважливішого дня – Різдва Христового.

«Тут головне, що 6 січня – суворий піст і ця вечеря є пісною. Тут головне, щоб не була велика кількість їжі і були пісні страви. 6 січня – підготовчий день до Різдва, має бути контраст. Звичайно, може бути і 12 став, але якщо їх не буде – нічого страшного. Хтось багатший і може приготувати більше страв, а хтось бідніший – менше», - наголосив він.

Священнослужитель підсумував, що неважливо хто прийде колядувати першим – хлопець чи дівчинка, адже перед Богом рівні всі. Головне, аби колядування не ставало способом заробляння грошей:

«Зараз традиція колядування стала комерційною. На жаль, більше дітей акцентують на тому, що колядування – заробіток. Але треба прищеплювати те, що колядування – прославляння Христа, хороші побажання господарям».

Підготувала Надія МІЩУК ("Волинь24")
Передрук заборонений

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.