• 16.10.2017 18:05

Як вберегти волосся в холодну пору: поради від луцького стиліста

Осінь- пора меланхолійна і дуже вибаглива. Часто поруч із багряним листям у нас з’являються депресія, дощі приносять у буденність парасольки і пригнічення.

Своєрідна депресія з’являється і у нашого волосся, оскільки через перепади температури воно потребує особливого догляду.

 

Як дбати про волосся восени і взимку згодилась розповісти стиліст Іоланта Жуган.

 

1. В холодну пору рекомендовано ховати волосся під шапку чи під одяг, оскільки саме холодне повітря негативно позначається на стані волосини.

 

2. Поширеним явищем в холодну пору є електризація волосся через одяг. Окремого серії для догляду за електризованим волоссям немає. В таких випадках вам допоможуть блиски та олійки, які потрібно наносити на довжину,оминаючи коріння.

 

3. Міні-відновлення в домашніх умовах: нанесіть маску на довжину, обмотайте голову поліетиленовим пакетиком і посушіть 10-15 хвилин, не змиваючи маску. Під впливом температури маска проникне у волосину і забезпечить гладкість та блиск.

 

4. Обмежте використання фену та плойки. Волосся краще сушити достатньо холодним потоком повітря. У більшості фенів така функція доступна.

 

5. В осінню пору слід подбати про зволоження волосся. Моїми фаворитами є L'Oreal, Kerastase, Lakme, Martix.

 

Дбайте про Ваше волосся у будь-яку пору— тоді воно буде бездоганним завжди!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.