• 17.10.2017 12:32

Як у Луцькому зоопарку рятують лелек

У Луцькому зоопарку влаштували спецоперацію з порятунку лелек. 

 

 

Директорка комунального підприємства Людмила Денисенко розповідає, що наразі на території звіринцю живе вісім птахів. Усіх їх принесли до зоопарку люди, аби врятувати. Лелеки травмовані, тому самостійно, без допомоги людини, жити не зможуть: не здобудуть їжу, стануть легкою здобиччю для собак та інших тварин. Наразі птахи знайшли прихисток у зоопарку та житимуть тут стільки,скільки потрібно. 

 

Надія на те, що птахи зможуть полетіти дуже мала. Директорка розповідає, що лелек принесли у різний час, привозили не тільки з Луцька, а й всієї Волині. Це здебільшого поранені лелеки, ті, хто випав з гнізда чи потрапив під сильний вітер. Незважаючи на те, що птахи без крил, чи мають пошкодження, вони нормально почуваються у зоопарку. 

 

Серед поранених лелек є птах, у якого дуже скалічене крило. Після огляду ветеринара прийняли рішення, що йому потрібна операція. 

 

«Птах може літати. А крило заважає йому ходити та рухатись, тягне його вниз. Тому ми прийняли рішення, що його потрібно оперувати», - розповідає директорка. 

 

Наразі готуємо офіційне звернення, аби викликати ветеринара, який би прооперував птаха. 

 

Наразі у зоопарку тварин відгодовують. Їх основний раціон - невеличка риба. Особливо пернаті полюбляють карасиків, морських бичків чи салаку. Поселили птахів у вольєр поблизу диких кабанів.

 

«Там є природне болото, тому птахи мають змогу шукати свій звичний харч - жаби», - розповідає Людмила Денисенко. 

 

Аліна БЕКЕРУК. 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.