• 21.09.2017 13:03

Як стати популярним: топ-5 порад від відомого блогера для лучан

Сьогодні блогерство — важлива ніша в інформаційному світі. Унікальний контент, багатотисячна аудиторія, свобода вибору та судження про різні сфери діяльності. Сьогодні блогери створили свій унікальний мережевий світ,у якому свої правила та закони. Як себе реалізувати в ньому лучан навчав блогер та журналіст видання «Український тиждень» Денис Казанський.

1. Для великих текстів використовуйте альтернативні платформи та не «запарюйтесь» над дизайном головної сторінки блогу

 

Сьогодні розкрутити свою сторінку найлегше через соцмережі. Найчастіше саме з поширень користувачами матеріалу нові читачі заходять безпосередньо на публікацію, а не на головну сторінку. Тому чим простіше—тим краще.

2. Інструмент, який дозволить залучити більше читачів в мережі—це прямі ефіри

 

Своєрідний «стрім» у Facebook —найлегший спосіб заявити про себе. Для цього вам потрібний інтернет і камера на телефоні. Дуже зручно закидати ці стріми у Youtube. Не розумію,чому в Україні платформа Youtube використовується найчастіше як «розвлікуха». Це потужна мережа.

 

3. Великі тексти читають небагато людей, а з відео все набагато простіше

Зазвичай текст у моєму блозі набирає до 15-20 тисяч читачів. Відео—навіть до 80 тисяч. Колосальна різниця.

 

4. Колообіг соцмереж

Пов’язуйте всі акаунти. Обов’язково залишайте посилання в описі до відео на всі соцмережі. Читачі Youtube не завжди ті ж самі люди, що й у Facebook. 4

 

5. Ідея для стартапу— канал на Telegram

Telegram є крутим через оповіщення. В стрічці Facebook ваш матеріал можна загубити. В Telegram всі повідомлення з’являються на екрані. 90% користувачів його переглянуть. Треба обирати певну нішу та ціль. Регіональна журналістика—пишіть про локальні проблеми. Не все так нудно та сумно. Пишіть про зустрічі,цікавих людей, нагальні проблеми і все обов’язково вийде. Сваритись з «ботами» — марна втрата часу. Коментарі читаю,реагую на запитання по темі. А сваритись з ботами не варто. Їх легко розпізнати і легко забанити. Також після презентації учасники тренінгу мали змогу поспілкуватись про майбутнє новинарної журналістики, об’єктивність на практиці та про «стьобні» формати у блогерстві.

 

Марія ПАВЛОВИЧ

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.