• 22.11.2017 10:20

Як на Волині діти годували диких звірів. ФОТО

Учні Рудниківського шкільного лісництва разом із лісівниками підгодовували диких звірів.

Волинські дітлахи підгодовують диких тварин. ФОТО

Неймовірну подорож здійснили учні Рудниківського шкільного лісництва, яким опікуються працівники ДП «Колківське ЛГ». Вони побували на підгодівельних майданчиках лісництва, -про це повідомляє]]> ВолиньPost]]>.

Гідом був єгер Рудниківського лісництва Микола Міцевський. Ідейним натхненником та головним організатором подорожі стала керівник Рудниківського шкільного лісництва Оксана Курчик.

Зазвичай на екскурсії їдуть авто, а тут довелося на підводі, адже місця для підгодівлі диких тварин розміщені у важкодоступних місцях. Та й їхали діти до братів своїх менших не з порожніми руками. Власними силами вони виготовили солонець і, звичайно, захотіли його встановити самі.

Єгер розповів дітям, як саме відбувається підгодівля, скільки зерна і на якій площі розсипається, як годується молодняк.

Другою зупинкою для дітей став підгодівельний майданчик для козуль та лосів. Саме тут діти і закопали свій «подарунок» та насипали туди солі, поклали сіно у годівниці.

Побачили діти і лисячі нори. Час минув дуже швидко. Тож під вечір діти розклали вогнище, щоб зігрітися і підкріпитися.

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.