• 15.12.2017 15:25

Як луцькі немовлята позували для компанії «Тигрес»

Нещодавно компанія «Тигрес» презентувала лімітовану капсульну колекцію для немовлят «Tigres by Andre Tan». Ця колекція – результат успішної співпраці «Тигресу» з відомим українським дизайнером Андре Таном.


Показ ексклюзивних речей особисто представили метр високої моди Андре Тан та співвласниця корпорації «Тигрес» Ірина Дубчук, якій і належиться ідея створення цієї колекції, - пише ]]>Перший.]]>

«Випускаючи новинки, ми завжди організовуємо окрему фотосесію самого продукту та фотосесію з дітками. Під час роботи важливі локація, настрій діток, вміння фотографа знайти спільну мову з малюками. Діти – найвибагливіші моделі. Ми ретельно готувалися до фотосесії капсульної колекції «Tigres by Andre Tan».

 

Малюкам було лише кілька місяців. Фотосесія вдалася, адже ці фото дизайнери Андре Тан використали в каталозі. Ми із задоволенням розглядаємо кандидатури усіх діток та запрошуємо на подальші фотосесії», – розповіла менеджер з реклами компанії «Тигрес» Надія Сенюк.

Охоче поділилася своїми враженнями про фотозйомку своєї донечки лучанка Олена Кузьмич:

 

«Беллатриса підійшла по віку для участі у фотосесії. Донечку фотографуємо з народження, як, напевне, всі нинішні батьки», – зазначила мама новонародженої моделі.

Цікаво було почути і думку самого фотографа Каті Мазурець.

 

«Всі малятка знайшли час поспати під час фотосесії. Модельки гарно себе поводили, вдалося спіймати їх посмішки, коли їм щось снилось. Вийшли дуже гарні кадри», – розповіла Катя.

Організатори запевнили, що в подальшому планується весняно-літня колекція «Tigres by Andre Tan», тому зовсім скоро очікується нова фотосесія маленьких моделей.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.