• 15.12.2017 12:02

Як луцька молодь відгуляла Андріївські вечорниці

13 грудня у анти-кафе «Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку»відбулися Андріївські вечорниці.
 
 
Щоб якогомога глибше зануритись у атмосферу Андріївських вечорниць усі присутні активно брали участь у розвагах. Дівчата неодноразово влаштовували для хлопців справжню перевірку на мужність, - про це повідомляє Центр національно-патріотичного виховання Луцькради.
 
Парубки ж натомість мали змогу оцінити котра з дівчат буде вправною господинею. 
На святі можна було і поворожити. Дівчата рахували зернятка пшениці: якщо зерняток парна кількість – цьогоріч вийде заміж, непарна – ще рік чекатиме на свою доленьку. Хлопці куштували вареники з «сюрпризами»: копійка означала багатство, варення – солодке життя, перець – дружина матиме вдачу «з перцем».
 
Не обійшлося й без пана Калитинського і пана Коцюбинського, адже кусання калити – незмінний атрибут Андріївських вечорниць. Щоб відкусити шматочок калити хлопці повинні були продемонструвати неабияку спритність і в жодному разі не засміятися. А того, хто розсміявся писарчук розмальовував сажею. Веселощі супроводжувались танцями та співами.
 
 
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.