• 22.08.2017 15:30

«Я програв, і це мене заїло». Історія успіху волинського спортсмена

Двадцятиоднорічний Петро Калиновський родом із села Чаруків Луцького району.

Спортом хлопець почав займатися ще у семирічному віці, коли батько віддав світловолосого сина на плавання. Втім, за п’ять років тренувань, хлопчина не здобув високих результатів, тому із басейном вирішив зав’язати. Пізніше Петро вподобав дещо тотожний до плавання спорт – греблю на байдарках. До слова, нині колишній плавець працює тренером - викладає дітям плавання.«Якось на річці Стир я побачив, як плавають байдарки. Я відразу «загорівся» цим заняттям, і це дало свої результати. Після шести років тренування, я виграв в обласному конкурсі і здобув чимало перемог та нагород», - розповів Петро.

Та хлопчині весь час хотілося досягнути чогось більшого. Відтак, він знайшов себе у новому виді спорту – паверліфтингу, але про це згодом.

Три роки тому, на той час дев'ятнадцятирічний Петро Калиновський посперечався із одногрупником, і ця суперечка змінила усе його життя.«Почалося усе з того, що ми посперечалися, хто більше відтисне штангу від грудей. Звісно, я програв, і ця поразка дещо «заїла» мене. Через деякий час ми вирішили записатися у тренажерку, і вийшло так, що міг друг «закинув» зал, а я лишився тренуватися сам», - розповів Петро.

Через деякий час тренер запропонував хлопцеві взяти участь у змаганнях, які відбувалися у Ковелі. На власне здивування, Калиновський здобув перемогу, втім до титулу кандидат у майстри спорту його не вистачило зовсім трішки.

«Після цього я брав участь у різноманітних чемпіонатах, боровся за кубки, і, направду, я показував доволі непогані результати», - продовжує спортсмен.
 

 Пів року тому Петро Калиновський здобув перемогу на чемпіонаті України, на якому, за словами юнака, «вижав» на майстра спорту, однак результат хлопцеві не зарахували.

«Я дуже засмутився, що мої результати не були оцінені. Але в той момент мене підтримали друзі та тренер, які наполягали на тому, щоб я не падав духом», - додає Калиновський.

Наступним важливим та хвилюючим кроком для Петра став чемпіонат Європи, у якому юнак здобув абсолютну першість у своїй ваговій категорії і став майстром спорту України.«Але все одно, коли люди кажуть, що я молодець, то не особливо цим пишаюся. Зараз ставлю перед собою ціль – чемпіонат світу, і я зроблю усе надможливе для того, щоб показати достойний результат», - додає спортсмен.

На футболці у Петра дещо незрозумілий напис «Калінка». За словами хлопця, у людей часто виникає питання, чому саме це слово. Він пояснює, що прізвище пов’язує із символом України – калиною.

«Здається мені, що «Калінка» гарно звучить, до того ж мої друзі звикли до такої «кликухи», - пояснює надпис Калиновський.

Хлопець наголошує, щоб стати чемпіоном не обов’язково мати ідеальні умови для тренування. Цікаво, що зал, у якому він займається, знаходиться у підвальному приміщенні, де немає ні душу, ні всякого «гламуру».

 

«У нас зимою нереально холодно, бо у тренажерці немає опалення. Проте літом тут добре, зовсім не жарко», - додає Калиновський.

 

На запитання про хімію та препарати, на яких «сидить» юнак – спортсмен сміється. Калиновський вважає, що те, як він виглядає – це результат наполегливої праці та важких тренувань.Спортсмен розповів, що з наступного місяця починає підготовку до чемпіонату світу із паверліфтину, який відбудеться у листопаді в Польщі.

Головний девіз Петра Калиновського: з успіхом не народжуються, людина стає успішною лише після власних поразок, які виховують її характер. 

Спілкувалася Анастасія КАЧИНА

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Красуня, 03 Лютий, 23:10
Який же ж він красень. Ото чоловік комусь буде) Приклад справжнього сильного мужчини
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.