• 09.10.2017 15:48

«Хороші артисти повинні нести меседжі про Україну скрізь», - волинська співачка Галина Конах

Волинська співачка Галина Конах зізналася, чи заспівала б у Росії. Про це вона розповіла у розмові з журналісткою інтернет-видання «VIP».

 

 

За словами Галини, є артисти, які гідні того, щоб виступати всюди, і в Росії теж. Ще є артисти, яких жінка відносить до так званого «творчого хламу», які можуть виступати де завгодно, тільки не в Україні.

 

«Хороші артисти повинні дарувати свою творчість та нести меседжі про Україну скрізь. Коли забороняють співакам виступати на цих територіях, мене дуже обурює така річ: чому наш Президент дозволяє собі вести бізнес в Росії? Це гостре питання для мене, я про це стільки говорю, що мене скоро посадять (усміхається)» .

 

 

На запитання, чи могла б виступила співачка для країни-агресора, Конах відповіла:

 

«Чесно кажучи, я могла б виступити для українців в Росії, бо їх там дуже багато, вони змушені там працювати, щоб прокормити свої сім’ї. Для українців я готова виступати всюди. В Росії, на Кубі. Моя місія – нести духовне. Я не заробляю на музиці стільки, щоб цей заробіток можна було віднести до розряду бізнесу. Є когорта артистів, які дуже круто виступають в Росії. А є ті, які виступили раз і вони стали ізгоями, вигнанцями. Чому так? Це питання, на яке я можу говорити до ранку і ми з вами не дійдемо спільного знаменника».

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Sergiy, 09 Жовтень, 17:24
Да пофіг де виступати вони будуть, хоть в Зімбабве, аби хтось їх там слухав! Люди по великому рахунку не винуваті, що вони живуть в країні де біля руля мудаки, які хочуть внести безлад в суспільство, і всюди пхають свій паршивий клюв, і від яких гинуть сотнями люди! Да і по великому рахунку, вони тоді в нас співати не мають, а нас ж траур, на сході АТО, а тут концерти мл...дь, пісні та пляски! СХАМЕНІТЬСЯ не несіть херні!
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.