• 16.08.2017 15:15

Вихованцям луцького будинку дитини «Малютка» організували свято

Бажання подарувати дітям любов, тепло та посмішки об'єднало людей учора, 15 серпня, у соціальному проекті «Діти наше майбутнє».


Акція організована арт-студією «Світ творчих людей» та луцькою художницею Аллою Харчук. До заходу також долучилися творча студія Наталії Журавльової та власник магазину art&Hobby Роман Ожема, який забезпечив соцпроект матеріалами для малювання.

 

Вранці організатори акції навідалися до Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини «Малютка», а відтак забезпечили десятьом вихованцям закладу, наповнений посмішками, танцями та розвагами, творчий ранок. До слова, участь у заході взяли малюки, віком від двох до чотирьох років.У рамках проекту діти малювали на пленері, слухали звуки природи, які, за словами організаторів, неабияк надихають та підказують власні сюжети.

Організаторка Алла Харчук наголошує на важливості долучати дітей до творчості, вчити їх бачити красу навколишнього світу.

«Малювання сподобалось усім діткам. Можливо саме у цьому дитбудинку росте маленький художник, який в майбутньому прикрашатиме стіни луцьких галерей своїми шедеврами», - додає художниця.

Опісля малювання дітки розважалися та танцювали під керівництвом досвідченого хореографа Анастасії Глух. А по завершенню, ощасливлених вихованців дитячого будинку пригощали смаколиками.«Дуже хочеться, аби ці дітки жили у сім’ях. Щоби їх любили, балували, цінували. Малюки часто говорять слово «мама», і, надзвичайно важко розуміти, що вони змалку не відчувають материнської любові», - розповідає Алла Харчук.Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.