• 08.08.2017 16:33

«Всьо завуаліровано», – путінські ЗМІ лякають росіян «Бандерштатом»

Неонацистський фестиваль, пісні «карательных батальйонов Донбасса» та пропаганда Бандери-убивці - телеканал «Россия1» випустив сюжет про «Бандерштат». Відео зявилось у Youtube, – пише ]]>«Волинь24».]]>

«Образ Бандери всіма силами полонить свідомість українців, інколи це буває під фаєри та гітари. Так пройшов рок-фестиваль з гучною назвою «Бандерштат», - проголошує ведучий новин першого національного каналу Росії. У сюжеті розповідають, що фестиваль «Бандерштат» організовується силами української влади, неонациських організацій та західних кураторів і цьогоріч зібрав більше 12 тисяч людей.

Російські журналісти не оминули увагою навіть футболку однієї з учасниць, на якій зображено скрипічний ключ вбудований у тризуб. У цьому ж відео «засвітився» головний екс-комуніст Волині Олександр Кононович. «50 тисяч доларів це кошти, які офіційно дає влада. Прозорості в цьому немає. Ми подавали інформаційні запити і нам сказали, що це конфіденційна інформація, яка не розповсюджується», - розповідає він.

Крім того, пісню гурту Тінь сонця «Меч арея» називають неофіційним гімном «карательных батальйонов на Донбассе».

Журналісти з Росії наголошують: антифашистський комітет України намагається боротися з «Бандерштатом». Адже тут проводять майстер-класи збору/розбору зброї, презентують книги неонацистських письменників, лекції з чітким ідеологічним нахилом «Любой язык кроме русского». Водночас, Степана Бандеру називають прибічником Гітлера, організатором терористичних операцій в Польщі і «звірячих» розправ над поляками та євреями. Лідер УПА на таких заходах не просто герой, а приклад для наслідування.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.