• 18.12.2017 11:34

«Вона все робить з любов'ю та для вас», - батьки Лізи Яковенко

Батьки лучанки та фіналістки шоу "Голос.Діти" Лізи Яковенко написали зворушливий пост про свою доньку та її участь у проекті.
 
 
Допис розміщений на сторінці тата Олега Яковенка у Фейсбуці.
 
Чоловік зазначає, що неймовірно вдячний усім хто підтримував його доньку, викладачам та команді шоу "Голос.Діти".
 
"Від душі дякуємо всім тим, хто щиро підтримав нашу доньку, нашу юну українську співачку в цей важкий момент її життєвого та творчого становлення!
 
Дякуємо всім рідним та друзям за щиру підтримку нашої Лізки, дякуємо всім викладачам (по вокалу, акторській майстерності, хореографії, риториці, фортепіано, англійської, вечірньої школи тощо), які від душі професійно працювали та працюють з Лізкою вселяючи віру й впевненість в себе! 
 
Дякуємо організаторам, всім працівникам та тренеру Наталії Могилевській проекту Голос Діти за їх важкий титанічний труд за кулісами, а також дякуємо всім діткам-учасникам проекту, які витримали цей іспит, були на професійній висоті, та стали друзями для нашої Лізки за ці пів року важкої праці! 
 
Дякуємо всій команді творчої школи ПЦ "Парадіз" за їх неоціненну професійну роботу з Лізкою та з іншими дітьми!
Дякуємо всім тим, які повірили в Лізку та вболівали за неї до останнього, особливо ДЯКУЄМО всій Україні та нашій рідній Волині, а саме головне - дякуємо за все Господу Богу! 
 
Ліза Яковенко, повірте, щира людина з великими творчими крилами, яка змогла повністю їх розправити на проекті Голос Діти, адже все, що вона робить - вона робить з любов'ю та для Вас! 
 
Слідкуйте й надалі за її творчістю, і ми впевнені, що Ви не будете розчаровані та буде отримувати лише позитивні емоції!
З повагою Тетяна та Олег Яковенко", - йдеться у дописі.
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.