• 13.09.2017 11:04

Волинянин знайшов гігантського гриба

Житель Володимирщини Юрій Дєхтярьов в самий розпал «грибних» жнив зібрав урожай, який не вмістився у жоден кошик – гриб -дощовик вагою в 3 кілограма. 

Світлину з «впольованим» грибом-гігантом він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук. Про це пише ]]>«Район.Володимир-Волинський»]]>.

Довідково:

Гриби дощовики - їстівні гриби овальної або округлої форми, білого кольору, із замкнутими плодовими тілами. У низці західноєвропейських країн гриби дощовики вважаються делікатесом, їх навіть прирівнюють до печериць. Лікарські властивості гриба дощовика добре відомі і давно застосовуються в народній медицині. Дощовик використовують при венозному застої, анемії, порушенні травлення, при шкірних екземах. Молоді і дозрілі пагони застосовують для зупинки кровотеч.

Слід зауважити, що навесні та влітку грибів на Володимирщині майже не було. Зате потішив грибників нинішній вересень. Люди збирають чимало білих грибів, а маслят та підберезовиків, кажуть, в деяких місцях росте стільки, що хоч косою їх коси. Отож, першого рекордсмена вже маємо, сподіваємось, що хтось повернеться з тихого полювання із ще більшим трофеєм.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.