• 20.09.2017 15:07

Волинянин уквітчав трасу на Львів соняхами та чорнобривцями

Чотири десятки кілометрів узбіччя траси Луцьк-Львів нині уквітчані декоративними соняхами і духмяними чорнобривцями. Про це йдеться у сюжеті Волинської ]]>ОДТРК]]>.

Автобусні зупинки на ділянці до Горохова також «в обіймах» жовтогарячих осінніх квітів. Це — справа рук відомого на Волині ентузіаста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Рижука. Власні – кошти і зусилля – чоловік не шкодує, створюючи таку красу.

Василь Рижук займається квітникарством уже 19 років. І це не було б дивним, якби його творіння прикрашали обійстя чи дачу. Однак, живе він на 9 поверсі міського будинку і не має жодного метра власної землі. Проте, душа митця вимагає великих масштабів. От і взявся Василь Рижук прикрашати дороги.

Скільки цей чоловік на Волині самотужки посіяв, виростив і доглянув квітів – порахувати не вдасться. Мільйони, чи навіть мільярди чорнобривців він посадив на чотирьохстах кілометрах автодоріг.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Briston Knight, 21 Вересень, 01:50
What can be more generous than making the world more beautiful for people... touching them with flowers' beauty. God bless this man and what he is doing.
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.