• 06.02.2018 11:00

Волинянин - у топі найвідоміших українських бардів

Піаніст Сергій Шишкін з Володимира-Волинського увійшов до переліку найвідоміших українських бардів.

 Список найбільш відомих виконавців авторської співаної поезії оприлюднило видання ]]>Еспрес]]>]]>о]]>.

"Якби певний всеукраїнський фестиваль бардів запровадив номінацію "Найскромніший", то її, певно, більшістю голосів присудили би унікальному виконавцеві з Волині, чи не єдиному нині в Україні барду-піаністу Шишкіну з Володимир-Волинського. Дебютувавши наприкінці 80-их рр., він так і не "розжився" великими статками, не перебрався, як його колеги-ровесники, на Київ, на Москву чи деінде. Не "забронзовів". Але… й не зістарився. Дає концерти, записує нових пісень", - йдеться у публікації.

"Пісні Шишкіна дорослі. Міські, багато в чому джазові, але все одно бардівські, позаяк позбавлені шаблонів і зайвих виконавських стереотипів. Виконувана шикарним, густим голосом кожна його пісня сприймається слухачами як щоразу нова історія. Жвава і ритмічна. Життєрадісна і життєдайна", - додають укладачі списку.

 

Також у ТОП-10 найвідоміших українських бардів увійшли Кость Єрофеєв, Стас Тризубий, Живосил Лютич, Віктор Морозов, Василь Жданкін, Тарас Компаніченко, Едуард Драч, Григорій Лук’яненко, Кирило Булкін.

Довідково:

Сергій Шишкін — український джазовий бард-піаніст. 

Народився 26 червня 1958 р. у м. Володимирі-Волинському. Закінчив Володимир-Волинську СШ №3 (випуск 1975 року).

Музичну освіту здобув у Луцькому музичному училищі (випуск 1977 року) та Рівненському педагогічному інституті (випуск 1985 року).

Перший конкурс, на якому Сергій Шишкін отримав призове місце, був «Оберіг» у 1989 році. Цей конкурс фактично дав йому старт.

Лауреат кількох фестивалів: «Оберіг» (1989), «Червона рута» (1993),
«Білі вітрила».

Організатор Фестивалю молодіжної музики «Володимир» в рідному Володимирі-Волинському в 1994 році.

Неодноразово був членом журі Всеукраїнських музичних фестивалів, серед яких — «Оберіг» та «Перлини сезону». Є постійним членом журі найдавнішого українського рок-фестивалю «Тарас Бульба».

Сергій Шишкін записав шість повноцінних студійних сольних альбомів.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.