• 10.08.2017 09:45

Волинянин тріумфував на фестивалі повстанської пісні

Тріумфом для Михайла Друзяка закінчився ІІ фестиваль повстанської пісні «Вовчак. Волинська Січ». Про це пише ]]>«Волинь нова»]]>.

Цими днями Горохівщину, знану талантами піснярів і музикантів, уже вкотре прославив своїм голосом, співом і музикою Михайло Друзюк – викладач класу гітари Берестечківської музичної школи, музичний керівник ДНЗ «Малятко» соліст-вокаліст народного аматорського гурту «Берест» будинку культури м.Берестечка, рок-гурту «DE? СЕНС» (м.Львів), улюбленець публіки, яка цінує Божий дар митця і його натхненну працю, сценічну культуру та індивідуальність.

Вибравши зі скарбниці народної творчості для виконання пісні «Їхав козак із Дону», «Ой там у лузі, при дорозі» пан Михайло виступив на ІІ фестивалі повстанської пісні «Вовчак. Волинська Січ».

Дійство відбулося на території Боблівської сільської ради Турійського району. У ньому взяли участь понад 300 митців. Спів гітариста з Горохівщини глядачі слухали, наче зачаровані його душевним сяйвом. Майстерність Михайла високо відзначив голова компетентного журі, Народний артист України, керівник Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю «Колос» Олександр Огороднік.

На згадку про високодуховний злет патріотів Михайло Друзюк, усі учасники фестивалю «Вовчак. Волинська Січ» отримали від організаторів дипломи і призи. Фестиваль запам’ятається його творцям і шанувальникам презентацією нових книг письменників із Горохівщини Юрка Вовка і Андрія Криштальського.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.