• 22.11.2017 13:25

Волиняни створили новий живильний напій. ФОТО

В Україні та ЄС невдовзі стартує продаж  унікального живильного напою, виготовленого з натуральних волинських ягід та цілющих рослин і насіння.

В Україні невдовзі стартує продаж  унікального живильного напою, виготовленого з натуральних волинських ягід та цілющих рослин і насіння волинських ягід та цілющих рослин і насіння, - про це повідомляє ]]>Конкурент.]]>

Він не має барвників, консервантів, ароматизаторів, цукру чи хімічних засобів. А складається виключно з концентрату ягід (чорниця, малина, аронія, вишня, суниця, ягоди годжі, журавлина, лохина, обліпиха) та інших корисних речовин.

 

Напій скоро можна буде придбати в інтернет-магазинах здорового харчування, спортивних клубах, фітнес-центрах та інших закладах, які зацікавляться продуктом.

Ідею такого живильного напою придумали двоє волинян – Віталій Захарчук і Назар Ющук.

Раніше Віталій і Назар працювали з іноземцями, постачаючи їм ягоди, гриби, плоди. Європейські бізнесмени вже висловили значну зацікавленість унікальним продуктом волинського походження.

 

Щоправда, на ринках Європейського Союзу напій матиме іншу назву, яку нині патентують. 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.