• 24.11.2016 09:45

Волиняни поповнили бюджет на понад 1,5 мільярда гривень

Протягом десяти місяців 2016 року на Волині сплачено 1 мільярд 542 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 57 відсотків більше проти аналогічного періоду минулого року, – інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

В Головному правлінні ДФС у Волинській області прогнозують, що у разі підвищення мінімального рівня оплати праці до 3200 гривень, надходження цього податку із зарплат волинян у 2017 році зростуть на 15,5 відсотка. Про це учасників розширеного засідання колегії Волинської ОДА поінформував перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

«Такий ріст буде можливим за умови, що збережеться нинішній рівень зайнятості. Враховуючи ці фактори та загалом прогнозні надходження податку з інших джерел, очікуваний приріст ПДФО в області складе в межах 14 відсотків», – наголосив Віталій Чуй.

Як повідомив посадовець, майже половина найманих працівників області – 47 відсотків від загальної кількості тих, кому виплачували зарплату, отримували її менше мінімального розміру. Зокрема у цьому переконують дані звітності, які подають працедавці до органів ДФС.

«Фахівці ДФС системно працюють над розширенням бази оподаткування, надають усі необхідні роз’яснення та консультаційну допомогу щодо вимог податкового законодавства при оформленні найманих працівників, переконують працедавців дотримуватися положень Податкового кодексу України. За результатами цієї роботи поточного року до бюджету додатково надійшло 7,1 мільйона гривень ПДФО», – підсумував Віталій Чуй.

Довідково

Протягом січня-жовтня 2016 року 2400 роботодавців, заслуханих на комісіях з питань дотримання гарантій в оплаті праці, підвищили рівень виплат найманим працівникам; 39 із 43 суб’єктів господарювання погасили заборгованість.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.