• 13.03.2017 19:49

Волинянок запрошують до маскувального підрозділу

У грудні 2016 року розпочав другий рік своєї діяльності Володимир-Волинський маскувальний підрозділ. За два місяці напруженої роботи до 111 маскувальних костюмів, виготовлених минулого року, додали ще двадцять один, – пише]]> «Місто вечірнє»]]>.

Діана Шевчук, організатор і керівник підрозділу, висловлює вдячність всім, хто причетний до діяльності підрозділу. Зокрема ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» виділило достатню кількість дерев’яних брусків, із яких змайстрували робочі станки. На цих станках невелика група жінок в’яже маскувальні костюми і сітки.

Зараз підрозділ збирається виготовляти кольорові (весняно-літнього забарвлення) маскувальні сітки і костюми. Потрібні 30-40-літрові ємності, у яких фарбуватимуть тканину, поки що їх немає, тому підрозділ просить про допомогу. Крім того, всіх охочих просять долучитися до плетіння сіток та костюмів, адже робочих рук не вистачає.

Проблемою є і те, що для придбання сітки, тканини, фарби потрібні чималі кошти. Отож, нині всі небайдужі люди повинні допомогти чим можуть, бо ж біда загальнонародна, і ціна нашої байдужості надто висока. Підрозділ продовжує збирати для відправки на завод пластикові кришечки, необхідні для виготовлення протезів пораненим бійцям.

Усі пропозиції і побажання будуть з вдячністю прийняті. Контактний телефон 063-62-26-659.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.