• 15.08.2017 11:41

Волинський організатор конкурсів «засвітився» у «рагулях»

Відомий організатор конкурсів краси з Волині Олександр Главацький «засвітився» на конкурсі «Міс Україна Всесвіт». Про це йдеться на сторінці ]]>«Рагулі»]]> у Фейсбук.

Текст допису та усі коментарі до фото конкурсу подаємо без змін і правок:

«Про конкурс Міс Україна Всесвіт наші таблоїди (і не тільки) пишуть так, ніби цей конкурс дійсно має стосунок до України і до всесвіту. На мою думку він про блиск та убогість, а ще про макіяж єнотів, досягнення пластичної хірургії та непересічну манеру самопрезентації. Зараз я вам покажу найцікавіші зразки. 

Якби в Україні був свій Франкенштейнко, то можна було б запідозрити, що це саме його креатура. Так сукня прозора. Ну а що ви там ще не бачили!

Почну з того, що перед конкурсом організатори влаштували презентацію... От я не буду казати презентацію чого, спробуйте здогадатися. Ні, не бюджетної хвойдарні.

Хоча дівчата вдяглися дуже відповідно. Одна навіть зразу в халаті прийшла.

Сукня, яку можна назвати "все, що могло піти не так, пішло не так". Блискучий зажований прямокутник і збоку бантік.

Так, нога перев'язана, але хіба це може стати на заваді любові до стриптизерського взуття? Так що майбутня міс маякувала про свій потенціал задовго до перемоги.

А ось вона уже після. Не могла визначитися де відкритися - зверху чи знизу, тому одночасно і там, і там. Сукня така красномовна, що навіть якби на місці розрізу була просто червона стрілка, це виглядало б скромніше.

Оформлення сцени і супроводжувальний антураж вражали. По-багатому.

Віце-міс. Я от думаю, звідки у них ця мода робити собі носи сифілітиків? Ще трохи і він взагалі зникне з обличчя. Це красиво?

Щоб не обділити нікого, діагнози... ой тобто титули щедро роздавали. От, наприклад, Міс Євролаб, що б це не значило.

Ну і серед гостей теж знайшлися свої міс.

Як бути балериною, а виглядати так, ніби ти танцюєш в придорожному барі.

Наша Ріана.

Жінка в макіяжі єнота.

Баба на самоварі в пайєтках.

Ну і звичайно не обійшлося без головного спеціаліста з краси в Україні, організатора численних регіональних тьолкоферм, людини-глобуса, який чомусь вирішив, що має право збирати десятки малолітніх дуреп і визначати, хто з них гарний, хоча навіть зі своїм зовнішнім виглядом не може впоратися, Главацького-імені-не-пригадаю.

І тотал лук. Щоб ви остаточно заклякли. Неможливо, щоб на пузі зійшлося те, що на пузі зійтися не зможе ніколи.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 2

Юлія, 15 Серпень, 23:14
Шановний автор статті, хто сказав що Ви можете ображати цих діачат? Сумніваюсь що їх цікавить думка якогось малька-журналіста і тим більше в такій грубій манері. Вибачте, але я відписую ст, соромно читати такий бруд
яілЮ, 16 Серпень, 19:49
Юлія. 15 років. що таке "гумор" і поняття не маю =)
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.