• 01.07.2015 14:30

Волинський молодіжний центр шукає активну молодь

У Луцьку презентували роботу Волинського обласного молодіжного центру – ініціативи, яка створена для допомоги громадським організаціям та активній молоді. Захід відбувся 1 липня в приміщенні молодіжного центру на вулиці Градний узвіз.

«В Україні існує 30 таких молодіжних центрів, але жоден із них не відповідає стандартам ЄС. І ми тут намагаємося створити прообраз того центру, який відкритий до нових ідей та готовий допомагати активній молоді», – розповідає Голова СГО «Молодіжна платформа» Захар Ткачук.

Волинський обласний молодіжний центр працює вже майже рік і за цей час його учасники встигли організувати декілька молодіжних програм, зокрема в співпраці з Великою Британією, чотириденний цикл тренінгів «Активні громадяни» та курс навчання «Молодіжний працівник», який у перспективі переросте в магістерську програму. У планах – розвиток орієнтовно 12 осередків неформальної освіти для молоді: «Школа свідомого громадянина», «Школа молодого режисера», «Школа юного журналіста» тощо. Також команда молодіжного центру планує залучити до співпраці сільську молодь із північних районів Волинської області.

Молодіжний центр поділений на п'ять кластерів, кожен із яких виконує специфічні функції: центр патріотичного виховання молоді, навчально-методичний центр для методичних ініціатив, центр грантових програм та міжнародної співпраці, підтримки та розвитку студентського самоврядування і центр євроклубів та учнівства.

Захар Ткачук зазначає, що молодіжний центр відкритий до співпраці з молоддю і готовий надавати приміщення для організації заходів безоплатно, допомагати в створенні власних проектів, написанні грантових заявок тощо. Тому кожен охочий може звернутися з пропозиціями про співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.