• 02.10.2017 14:10

Волинський комік Назар Пащук про «полуничний» підробіток та улюблені місця. ІНТЕРВ’Ю

Виявляється, один із найхаризматичніших гумористів Волині в юності продавав косметику та їздив із мамою у Польщу на полуниці. Назар Пащук, комік, лідер команди "Замок Любарта" і тепер уже офіційно сім'янин відверто розповів про зйомки у пароекті "Країна У" та життя поза сценою.

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ ГУМОРИСТ ВІДВЕРТО РОЗПОВІВ ПРО «ЛІГУ СМІХУ»

 

Учасників "Замка Любарта" тепер можна побачити не тільки на телеканалі  "1+1", але й на "ТЕТ" у скетчі "Країна У". Як ви там опинились?

Після того, як "Замок Любарта" вилетів з "Ліги сміху", ми не знали, куди себе подіти, і вирішили з авторської групою написати скетчі. Їх спочатку вийшло три: з волинською локацією, сільським головою, його заступниками тощо. Цей матеріал ми відправили редакторам, щоб почитали. А раптом щось вийде? І ось через певний час прийшов лист, де був розпорядок для всіх артистів, а також було вказано, що ми маємо своїх шість перших серій. І ось, можна сказати, ми вже другий рік беремо участь у цьому проекті.

Взагалі, "Країну У" не варто сприймати, як якийсь такий особливий і смішний проект. Це просто такий собі скетч, щоб відпочити ввечері перед телевізором. Хоча це досить цікавий скетч з цікавими локаціями і акторами, які стараються себе якось проявити. Нам добре в "Країні У" і хочемо вірити, що цей проект не закриється.

 

Чи є хтось, з кого ви берете приклад чи на кого рівняєтесь у своїй діяльності?

Ні на кого не рівняємось. Стараємось бути самими собою і як мінімум не гіршими за інших. Важко сказати, на скільки це виходить, адже неможливо завжди бути найсмішнішими. Всі стараються бути цікавими і оригінальними, але завжди виходить по-різному.

Коли можна буде відвідати концерт "Замка Любарта" у Луцьку?

Такий концерт буде 31 березня, а 1 квітня команді "Замок Любарта" виповниться 5 років. Але загалом, щоб організувати в Луцьку хороших концерт і привезти 3-4 сильні команди, то мінімальну ціну квитка треба ставити в районі 200 гривень. І не кожна людина захоче піти на такий захід. Свої власні концерти ми стараємось "підв'язувати" під якісь дні народження команди чи інші свята. Грубо кажучи, ми їх робимо для себе, бо з п'яти концертів, мабуть, лише "у мінус" пішли. Це при тому, що у нас постійно аншлаги, бо завжди стараємось зробити краще, ніж було попереднього разу.

 

Топ-5 найкрасивіших міст України за вашою версією? Окрім Луцька, звичайно, він поза конкуренцією.

Чернівці, Дніпро, Тернопіль, Ужгород, Львів. Насправді, на Сході України теж є класні міста, там хороші люди. Але там досі панує дух Радянського Союзу. Я тим людям кажу прямо, щоб приїхали в Луцьк чи той же самий Львів, і побачили, як люди живуть. Загалом, якщо порівнювати міста за красою, то Схід поступається Заходу України.

 

Які ваші найулюбленіші місця у Луцьку? А заклади?

Неймовірно люблю "Базилік", навіть не знаю, за що. І справа навіть не у тому, що я там працюю арт-директором. Не знаю людей, які б не любили цей заклад. Без сумніву, це один з найкращих закладів у Луцьку. Ще я дуже часто буваю в "ПортCity", тут мене бачать, мабуть, частіше, ніж вдома. А от "Промінь" мені дуже не подобається. В Луцьку ще також люблю прогулюватись вулицею Лесі Українки. Подобається мені і наш центральний парк, мабуть, як і всім лучанам. Але не належу до тих людей, які часто відвідують такі заклади, як "Кораблик" чи "Майдан".

 

А як щодо книг?

Є люди, які в певний момент доростають до книг чи їм  ще з дитинства подобається читати. Буду відвертий і зізнаюсь, що я не люблю читати. Звісно, декілька книг за життя я прочитав, щоб не було геть соромно. Але щоб у мене було тяжіння до літератури, то такого немає.

 

Чи є у вас певне життєве кредо?

У зв'язку з моєю роботою, я завжди стараюсь до всього відноситися з гумором. Зі мною дуже важко поговорити серйозно. Яка б тема не була, я все переводжу в гумор. Так легше. Люблю фразу "гумор - це єдина зброя, яка у нас є". І це правда. 99% проблем вирішуються, як би там не було. Головне - адекватно їх сприймати і не впадати у паніку. Я стараюсь жити саме так.

Чи бачите ви себе у іншій професії? Якби не гумор, то що було б у вашому житті?

Чесно, я не раз ставив собі це питання. З дитинства ким я лише не працював. Був на роботі у Польщі десь у 12 чи 14 років - з мамою збирав полуниці. Працював і на будівництві, навіть було таке, що два дні продавав косметику, це довга історія. Був я і торговим агентом, і барменом, і навіть заступником голови політичної організації. До речі, також я працював журналістом у Ковелі.

 

Мабуть, якби я не був гумористом і ведучим, то займався б адмініструванням. Можливо, у якомусь ресторані. Завжди моя душа лежала до якоїсь такої роботи у сфері обслуговування. Принаймні, у торгівлі я себе не знайшов. IT-фахівцем я би теж не міг стати. Добре, що так склалось і я все ж знайшов себе. Люблю свою роботу, навіть якщо іноді і втомлююсь від неї.

 

Спілкувався Валентин ШТОЮНДА

Фото Ольги ЗЕЙЛИК

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.