• 13.02.2018 09:30

Волинський бізнесмен в юності підміняв доярку

Директору сільськогосподарського підприємства «Рать» Віктору Шумському у юності довелось підмінити на роботі доярку.

 Про це розповіла його мама Галина Шумська газеті ]]>«Слава праці»]]>.

«Не скажу, що купалися наші сини у розкошах, жили, як і всі сільські діти. Хоча Вітя був не такий як всі. У ньому було більше доброти, дитячої розсудливості, дорослої відповідальності, а ще – поваги до старших», - пригадує жінка.

«Пам’ятаю, жив по-сусідству дід Трохим, і як тільки він береться до роботи, Вітя тут як тут і проситься допомогти. Усміхається і каже до мене: «Мамо, що знову будете казати: Вітю, хорошенько роби». Не цурався він змалку ніякої роботи: чи то по господарству підсобити, чи на городі прополоти, чи квасолю допомогти обривати. Ходив із дядьком Фірком на ферму, вставав о шостій ранку і тільки його бачили», - додає Галина Шумська.

«Пригадую, як наша родичка Маруся, яка працювала дояркою, хотіла піти на весілля, а заміни не було. Виручив наш Вітя, який мав на той час 14 років. І корови подоїв, і цідилки поправ так, що ще не кожна жінка зможе. Не раз чули ми слова вдячності за нашого сина від тодішнього голови колгоспу Івана Петровича Федорчука», - каже мама відомого нині аграрія.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.