• 19.12.2016 09:02

Волинські ялинки поїдуть у зону АТО

Святкувати Новий рік українці будуть не тільки за столами, але й в окопах. Аби військові хоч на трохи забули про жах війни, волонтери везуть їм новорічні ялинки.

Ініціатива зробити свято теплішим для воїнів АТО не нова. Волинські лісівники вже відправляли хвойних красунь на Схід, тож цей рік не став винятком.

«Не перший рік ми відправляємо з волонтерськими організаціями. Ми не можемо визначити потребу, а приїжджають волонтери і ми їм даємо необхідну кількість», - розповів головний спеціаліст відділу лісового господарства ВОУЛМГ Олександр Литвин.

Так, 16 грудня «партію» зелених красунь підготували працівники ДП «Цуманське лісове господарство». Усі дерева – невеликі, на замовлення волонтерів і військових.

«Ми сьогодні будемо відправляти, передавати на фронт за допомогою волонтерів кілька десятків наших новорічних ялинок. У нас просили, щоб вони були не дуже великих розмірів, бо немає можливості ставити велику ялинку. Тому просили до метра», - пояснив інженер з лісових культур Сергій Савонік.

Святкові подарунки від цуманських лісівників отримають переважно військові з прилеглих сіл. Так, з околиць Цумані на службу за контрактом пішло 14 вояків. Тож ялинки поїдуть до 14-ї, 24-ї та 93-ї бригад.

«Потрібно виявити повагу до наших хлопців: що про них не забули. Йдуть новорічні свята і військові повинні бачити, що ми про них дбаємо. В основному будуть їхати продукти харчування, одяг. А ялинки – це, так би мовити, бонус», - ділиться волонтер Володимир Шнит. За його словами, через дороге паливо, посилки і ялинки поїдуть «Новою поштою».

Заступнику голови спілки ветеранів АТО Віктору Левуну на фронті не довелося зустрічати Новий рік. Втім, він переконує: навіть у тих умовах наші захисники можуть влаштувати собі свято.

«Хлопцям теж потрібне свято. Ялинки вони прикрашають підручними матеріалами: гільзами, осколками, подарунками від сепарів, як то кажуть», - розповів військовий.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.