• 13.03.2017 19:31

Волинські спортсмени вибороли сім золотих нагород за два дні

Волиняни тріумфували на чемпіонаті України зі спортивної ходьби Тріумфом завершився зимовий чемпіонат України із спортивної ходьби, який 11-12 березня відбувся в Івано-Франківську. В активі волинської команди 7 золотих медалей за два дні змагань. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики Волині, – пише ]]>«ВолиньPost»]]>.

До чемпіонів України у різних вікових категоріях Дмитра Медведюка, Віктора Шуміка, Тараса Корецького, Вікторії Шоломіцької, Дмитра Собчука додалися «золото» Надії Боровської на 20 кілометрах серед жінок і чемпіонство Олени Мізернюк на такій же дистанції серед молоді.

Крім того, Мізернюк була третьою у жіночому заході, а Іван Банзерук – «срібним» у чолвоічому заході на 35 км. Відтак, загальний доробок скороходів – 7 перших місць чемпіонату, два «срібла» і дві «бронзи». Волиняни виграли й загальнокомандний залі івано-франківського чемпіонату. Вони впевнено випередили «срібну» Київську область та «бронзову» Сумську.

Вперше Волинь на Кубку Європи із спортивної ходьби представлятимуть відразу сім легкоатлетів. До чеських Подебрад в травні поїдуть Віктор Шумік, Олена Мізернюк, Іван Лосєв, Олексій Казанін, Надія Боровська, Іван Банзерук, Валентина Мирончук (її 4 місце на 20-кілометровці також дає можливість участі в Кубку Європи).

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.