• 09.11.2017 13:01

Волинська сім’я знялась у програмі «Міняю жінку»

Сім’я переселенців з Донецької області, яка нині живе на Волині, взяла участь у програмі «Міняю жінку».

Випуск з їхньою участю показали на каналі 1+1 8 листопада, – пише ]]>Волинь24]]>.

Сім’я Каштеланів жила у місті Красногорівка, що на Донеччині, однак через війну переселилась у село Боровичі Маневицького району. Нині батько Анжей і його дружина Євгенія возять товари з Польщі. В родині підростає двоє доньок – Моніка і Магдалена.

До речі, глава сім’ї Анжей – родом з Польщі. З початком війни на Сході сепаратисти поставили перед родиною умову – або ви виїжджаєте за три дні, або просто не будете жити. За три дні вони знайшли недорогий будинок у селі на Волині і переїхали у нього. «Щоб не сталось, ми повертатись туди не плануємо. Назад дороги немає», - розповідає Євгенія.

Мінятися жінками родині довелось з сім’єю з Караганди, що у Казахстані. Переселенку з Донецької області, яка нині живе на Волині, вразили устрої казахської сім’ї, де головний в сім’ї – чоловік, його права рука – старший син, а жінка – лише на третьому місці. Натомість Гульміру з Караганди вразила історія родини, якій довелось покинути все і почати життя заново на Волині. Коли прийшов час змінювати правила, Євгенія вирішила, що в казахській сім’ї татові треба більше спілкуватись з рідними.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.