• 15.12.2016 09:00

Військовий із Волині за рік пережив дев'ятнадцять операцій

Волинський військовослужбовець Володимир Кривов’язюк пережив дев'ятнадцять операцій після поранення. Про це пише в Facebook волонтер Наталія Попова.

«Я просто приклоняюся перед його силою, мужністю та невичерпним оптимізмом», – пише волонтер. Вона нагадала, що чоловік був на контрактній службі: «В березні 2014 року виїхали в Сумську область на блокпости. В травні в’їхали в зону АТО. Перші зачистки – Ямпіль, Лисичанськ, Сєвєродонецький і т.д. Перша ротація – вересень 2015 р. Далі знову АТО. Поранений був 3 березня (Бахмутьська траса біля Кримського) 2 снайперськими кулями в руку та ногу. Куля повністю роздробила локтьовий суглоб.

«Та хлопцю повезло – попав у програму НАТО на лікування за кордон. Вже в 20 числах березня був відправлений в Гамбург. Вставили штучний суглоб. Лікування пройшло нормально. В Гамбурзі нашого Вову вихажували чудові волонтери. Уклін вам низький!!! В серпні 2015 року хлопець повернувся додому. 19 червня одружився. В 2016 р. 27 червня народилась донька», – пише Попова.

«Все було гаразд, але почали помічати, що рука всихає, втрачає нормальну рухливість ( не розгинається і не згинається повністю). Мама Аліна Кривов’язюк одразу почала консультації з лікарями і отримала страшний діагноз – відмер нерв на руці. Так Вова потрапив в Інститут травматології та ортопедії в Києві в золоті руки лікарів з династії Гайовичів. Вчора прооперували- зробили пластику (пересадили нерв з ноги на руку)....» – додала волонтерка.

«Від імені багатьох медичних волонтерів ми з Наталією Ариванюк щиро дякуємо Гайовичу Василю Васильовичу і Ігор Гайович Володимировичу за високий хірургічний професіоналізм та безкінечно людяне відношення до бійців, поранених в АТО. За майже 3 роки війни ці хірурги відновили руки багатьом волинським бійцям – нашим підопічним. Для нас хірурги Гайовичи – взірець професіоналізму і людяності», – пише волонтер.

А наш Володя нормально вийшов з наркозу (одразу попросив шаурму)))). Нерв має відростати довгий час і це дуже боляче... Я дуже переживаю за хлопця- такі мучіння попереду... Але він з оптимізмом дивиться в майбутнє і рветься додому! Там же чекають любимі дівчата – дружина і донечка», – зазначає Попова.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.