• 18.12.2017 17:28

«Війна інформаційна, війна катком по мізках», - волинська письменниця про пропаганду

Українська письменниця, уродженка Волині Оксана Забужко вважає, що війна в Україні почалася через те, що десятки років в країні проводилася проросійська політика.

 

 

Про це вона розповіла в інтерв’ю]]> “Радіо “Свобода”]]>.

 

“У цій війні насправді більше поранених мізків, чим убитих людей. Давайте поставимо питання в режимі іншої історичної альтернативи. А давайте, якби 25 років ті самі політики не поставили країну на паузу і не чекали, що їм їх московські куратори скажуть, що “ми повертаємося, хлопці – ми відіграємо”. Чи “ми не відіграємо”, значить, “чи розсмокчеться”, – сказала письменниця.

 

Забужко зауважила, що війна в Україні тривала усі роки незалежності.

 

“Війна інформаційна, війна катком по мізках, війна з колонізації українського простору інформаційного, культурного, освітнього. Я про це говорила. Принаймні, останні 15 років нон-стоп. Так що мені самій вже набридло говорити про це. І в цьому сенсі, скажімо, початок гарячої війни мене звільнив від необхідності говорити все те, що я 15 років, як ця сама каркаюча Кассандра на Скейских воротях кричала”, – підкреслила вона.

“Якби політики, засукавши рукави, вибачте, той самий кордон з Росією будували, то сьогодні там хлопці не повинні були б, на тій межі, стояти живим м’ясом. Тому що реально це те, що вони там сьогодні роблять”, – додала Забужко.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.