• 02.10.2017 16:03

VIP-селфі: «Я не бачив жодної серії «Гри престолів», - лідер команди Замок Любарта

Волинський комік Назар Пащук розповів про свої кіновподобання.

«Особисто я люблю комедії, але ось нещодавно ходили на фільм «Мати». Дві години не розумів, що відбувається з моїм мозком, але це було круто. Щодо улюблених фільмів, то все залежить від жанру. Зараз можу пригадати такі чудові стрічки, як «Тисяча слів», «Зелена миля», «Ex machina».

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ НЕ ЗНАВ, ЩО СКАЗАТИ: ВОЛИНСЬКИЙ ГУМОРИСТ ВІДВЕРТО РОЗПОВІВ ПРО «ЛІГУ СМІХУ»

 

Назар Пащук поділився з журналістами видання «VIP»,  що хороших фільмів бачив дуже багато. А от фільми жахів не любить,  та зі своєю новоспеченою дружиною все одно дивляться і таке.

 

«Я належу до тих людей, які не бачили жодної серії «Гри престолів», «Шерлока Холмса». Я не маю часу на це. Лише «Друзів» дивився, люблю цей серіал. Просто, як на мене, потрібно мати багато вільного часу, щоб дивитись серіали. А от з фільмами все куди простіше. Відносно нещодавно дивився «Пірати Карибського моря», але, що цікаво, не бачив попередніх частин. Однак, настільки сподобалось, що передивився всі попередні фільми», - зазначив комік.

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  ВОЛИНСЬКИЙ КОМІК НАЗАР ПАЩУК ПРО «ПОЛУНИЧНИЙ» ПІДРОБІТОК ТА УЛЮБЛЕНІ МІСЦЯ

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.